اول مانی
خرید ماشین تسلا

ایلان ماسک در توییتی یک نظرسنجی برگزار کرده و از کاربران خود پرسده که آیا شرکت تسلا برای خرید ماشین تسلا از دوج کوین به عنوان روش پرداخت استفاده کند یا خیر. بعد از این توییت باز هم قیمت دوج کوین با افزایش قیمت مواجه شد و به ۰.۵۲ دلار رسید.

توییت ایلان ماسک در مورد دوج کوین و خرید ماشین تسلا

ایلان ماسک به عنوان یکی از طرفداران پروپاقرص دوج کوین شناخته شده است. او شنبه شب با حضور در برنامه SNL درباره این ارز دیجیتال صحبت کرد.

ایلان ماسک اعلام کرد که تسلا بیت کوین را قبول می کند و آن را به ارزهای فیات تبدیل نمی کند.

حتی بعدا مشخص شد که شرکت تسلا ۱۰ درصد از دارایی های بیت کوین خود را فروخته است. بر اساس گفته ماسک، این اقدام به منظور اثبات نقدینگی بیت کوین انجام گرفته است.

در حال حاضر ایلان ماسک در حال بررسی این موضوع است که آیا شرکت تسلا باید به پذیرش دوج کوین نیز بپردازد یا خیر. او در صفحه توییتر خود یک نظرسنجی برگزار کرد و این موضوع را با دنبال کنندگان خود به اشتراک گذاشت.

خرید ماشین تسلا

فرستادن دوج کوین به ماه همراه با GEC

پس از آنکه شرکت SpaceX هزینه پرتاب ماهواره شرکت Geometric Energy Corporation (GEC) را با دوج کوین قبول کرد، به نظر می رسد که قبول این ارز دیجیتال توسط شرکت تسلا قدم بعدی ایلان ماسک باشد.

شرکت تسلا از ماه مارس سال جاری در آمریکا بیت کوین را به عنوان یکی از روش های پرداخت هزینه خرید خودروهای خود قبول کرد. حال این شرکت به دنبال این است که تا اواخر سال جاری، این شرایط را برای افراد خارج از آمریکا نیز فراهم کند.در این باره بیشتر بخوانید

بیشتر بدانید: ایلان ماسک: من بیت کوین هایم را نفروخته ام

بیشتر بدانید: دوج کوین موشک اسپیس ایکس به نام DOGE-1 را به ماه می فرستد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *