اول مانی

فعال شدن Goerli آخرین ادغام شبکه محیط آزمایشی اتریوم

پیش از اینکه بلاک چین اتریوم (ETH) اقدام مورد انتظار خود را از الگوریتم اثبات کار به سوی الگوریتم اثبات سهام با موفقیت انجام دهد، سومین و آخرین شبکه محیط آزمایشی testnet آن یعنی Goerli نیز ادغام شده است.

شایان ذکر است که بعد از اینکه، پیش بینی می شود که ادغام شبکه اصلی در روزهای پایانی ماه سپتامبر رخ رهد، Goerli آخرین مورد از سه شبکه آزمایشی عمومی بوده که در آخرین تمرین ادغام اجرا شد.

زمانی که سختی کل ترمینال TDD از مبلغ ۱۰,۷۹۰,۰۰۰ بیشتر رفت، تقریبا ساعت ۱:۴۵ دقیقه به وقت محلی، شبکه به اثبات سهام (PoS) تبدیل شد.

همچنین در تاریخ ۲۷ ژوئیه، رمزارز اتریوم به جهت آماده شدن برای ادغام شبکه آزمایشی مذکور، ارتقای بلاتریکس Bellatrix به زنجیره Goerli، پراتر (Prater) را اعلام نمود. بعد از فعال شدن زنجیره بلاتریکس در تاریخ ۴ ماه آگوست، فقط این مانده بود که با Goerli ادغام شود، به همین علت نیز شبکه آزمایشی می تواند در زنجیره اثبات سهام به کار خود همچنان ادامه دهد.

ادغام شدن شبکه آزمایشی ذکر شده، پروژه را قدمی دیگر به ارتقاء شبکه اصلی اتریوم در پایان سال کنونی نزدیک تر می نماید. دو ادغام شبکه آزمایشی قبلی، سپولیا (Sepolia) و راپستن (Ropsten) حدوداً تا حد زیادی موفقیت آمیز بوده اند و اعتماد جامعه اتریوم را افزایش داده اند که در سال جاری نیز ادغام اصلی میتواند به انجام برسد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: پشتیبانی Circle پس از ارتقا اتریوم از زنجیره PoS

بیشتر بدانید: پشتیبانی تتر و USDC از اثبات سهام اتریوم

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *