اول مانی

نهنگ اتریوم دارای ۳.۶ میلیون دلار شیبا اینو است!

طبق گزارش (WhaleStats)، یک نهنگ اتریوم به نام (Gimli) 110میلیارد توکن شیبا اینو خریداری کرده است که در زمان خرید ۳.۶۲ میلیون دلار ارزش داشتند.

این نهنگ نام یک جنگجوی کوتوله خیالی خلق شده توسط نویسنده جی آر آر تالکین است، اکنون دارای توکن های SHIB به ارزش ۴۷.۸ میلیون دلار است که دومین توکن بزرگ اوست.

Gimli در مجموع دارای ۱.۶ میلیارد دلار توکن ERC-20 است که او را به یکی از بزرگترین دارندگان تبدیل می کند.

این اولین خرید SHIB است که امسال این مگا نهنگ انجام داد. در ۱۲ آذر، (Gimli) 28.2 میلیارد توکن SHIB خریداری کرد که در زمان خرید ۱.۱ میلیون دلار ارزش داشتند. پیش از این، خرید ۲.۴ میلیون دلار شیبا اینو در ۱۱ آذر ماه انجام شد.

شیبا اینو همچنان محبوب نهنگ‌های اتریوم است و اکنون ۱۴.۶۷ درصد از کل دارایی های آنها را تشکیل می دهد. توکن (FTX)، توکن بومی صرافی ارزهای دیجیتال FTX، با ۱۳.۳۷ درصد سهم، در جایگاه دوم قرار دارد.

با این حال، این ارزدیجیتال همچنان ۶۱.۶۹ درصد از بالاترین قیمت خود یعنی ۰.۰۰۰۰۸۶۱۶ دلار که در ۶ آبان به دست آمد، ۶۱.۶۹ پایین تر است.

دومین میم کوین بزرگ، شیبا اینو، در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۲۴ درصد کاهش یافته است و به روند کاهش قیمت خود ادامه می دهد. با این حال، جدیدترین خرید نشان می دهد که نهنگ‌ها از چنین عملکرد نزولی دلسرد نمی شوند، زیرا به خرید ادامه می دهند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: خرید ۳ میلیون دلار پالیگان توسط نهنگ اتریوم

بیشتر بدانید: شیبا اینو و دوج کوین طی ماه های اخیر هیچ سودی نداشته‌اند

بیشتر بدانید: راه اندازی فاز اول DOGGY DAO شیبا اینو

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *