اول مانی

بهترین صرافی برای خرید پرفکت مانی

پرفکت مانی

صرافی اول مانی (صرافی پرفکت مانی) از معدود سایت ها در حوزه پرداخت آنلاین می باشد که امکان خرید و فروش پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی به صورت اتوماتیک امکان پذیر است و به واسطه ساده بودن و پنل کاربردی سایت، کاربران زیادی جذب این سایت شده اند.

صرافی پرفکت مانی چیست؟

هر زمان که حرف از انتقال ارز می شود اولین راهی که به ذهن ما می رسد استفاده از روش های سنتی و سیستم بانکی می باشد. اشخاصی که درآمد دلاری دارند و در این زمینه فعالیت دارند، می دانند که این روش برای انتقال ارز به ایران کارآمد نمی باشد. با توجه به تحریم هایی که در حال حاضر بر علیه ایران وجود دارد ارتباط بسیاری از بانک های ایرانی با بانک های خارجی قطع شده است و در نتیجه امکان استفاده از این روش وجود ندارد.

شما می توانید از طریق سیستم های پرداخت آنلاین وب مانی ون یا پرفکت مانی از خدمات ارسال، دریافت و پرداخت پول از طریق اینترنت در سراسر دنیا استفاده کنید. همچنین می توانید از این سرویس ها برای ذخیره ارز بر روی حساب های الکترونیکی نیز استفاده کنید. شاید پرداخت های شما در سایت های خارجی به گونه ای باشد که نیاز به افتتاح حساب پرفکت مانی با نام خود نداشته باشید که در این صورت می توانید بدون اینکه حسابی داشته باشید درخواست های خرید و فروش خود را از طریق یکی از صرافی های پرفکت مانی در ایران انجام دهید.

صرافی خرید پرفکت مانی
صرافی خرید پرفکت مانی

مراحل خرید و فروش در صرافی پرفکت مانی

در صرافی اول مانی فرآیند خرید و فروش پرفکت مانی و وب مانی به صورت کاملا اتوماتیک انجام می شود. به گونه ای که به محض پرداخت وجه، حساب پرفکت مانی شما شارژ شده و کد به صورت اتوماتیک و آنی تحویل داده می شود. برای فروش نیز می توانید بدون احراز هویت اقدام کنید اما در صورت احراز هویت کامل حساب کاربری خود، واری وجه در کمتر از چند دقیقه در تمام طول شبانه روز انجام می شود.

پیشنهاد ما برای خرید دلاری ارز دیجیتال

اگر دارای مسترکارت یا ویزاکارت هستید و توانایی احراز هویت را دارید می توانید از صرافی های معتبری مانند Binance استفاده کنید، از آنجا که امکان تبدیل بیت کوین و اتریوم به دیگر ارزها به راحتی مقدور خواهد بود. اما گر مسترکارت یا ویزاکارت ندارید، به شما توصیه می کنیم. از وب مانی یا پرفکت مانی برای خرید و فروش ارز دیجیتال دوری کنید، زیرا علاوه بر قیمت نامتعادل و کارمزدهای بالا، در صرافی هایی که با این ۲ سیستم کار می کنند احتمال کلاهبرداری بیشتر می باشد.

خرید ارز دیجیتال با دلار فیزیکی در ایران بستگی به این دارد که بتوانید طرف معامله ای پیدا کنید که با اسکناس فیزیکی معامله انجام دهید. به دلیل ریسک هایی مثل دزدی، کلاهبرداری و …. پیشنهاد ما این است که از چنین معاملاتی دوری کنید.

صرافی پرفکت مانی در ایران
صرافی پرفکت مانی در ایران

برای احراز هویت در سایت اول مانی چه مدارکی لازم است؟

ارسال تصویر کارت شناسایی به همراه دستنوشته یکی از الزامات وریفای کردن حساب کاربری می باشد. که بعد از ارسال تصویر توسط تیم پشتیبانی بررسی می شود و در صورت عدم مغایرت با نمونه های ارائه شده مورد تایید قرار خواهد گرفت.

نمایندگی پرفکت مانی در ایران

دفتر اصلی این شرکت در کشور سویس می باشد و هیچ شعبه مستقیمی در ایران ندارد. از آنجایی که افتتاح حساب در پرفکت مانی به احراز هویت نیاز ندارد و می توان از طریق اینترنت و در هر کجای دنیا این کار را انجام داد، پس عملا نیازی به حضور نمایندگی پرفکت مانی در کشورهای مختلف نیست. خرید ووچر پرفکت مانی در سراسر دنیا به روش های پرداخت با ارز فیات، خرید با پی پل و… انجام شده، اما در ایران به دلیل عدم دسترسی به روش های پرداخت معمول، صرافی های دیجیتال این خدمات را به کاربران خود ارائه می دهند. بنابراین هر صرافی دیجیتال که می تواند امکان خرید و فروش ووچرها را داشته باشد، به نوعی نماینده پرفکت مانی در ایران (صرافی پرفکت مانی در ایران)می باشد و این خدمات را در اختیار مشتریان عزیز قرار خواهند داد.

پرفکت مانی
پرفکت مانی

خرید پرفکت مانی ارزان

این روزها پرفکت مانی به دلیل تحریم ها بر علیه ایران در میان کاربران ایرانی محبوبیت زیادی به دست آورده است و روزانه کاربران اقدام خرید و فروش و یا انتقال وجه از طریق پرفکت مانی می کنند به همین دلیل استفاده از پرفکت مانی ارزان می تواند در کاهش هزینه ها موثر باشد.

در هر تراکشنی که شما با پرفکت مانی انجام می دهید باید درصدی را به عنوان کارمزد دریافت کنید. این کارمزد از پولی که شما انتقال می دهید کسر می شود. هر شرکتی به یک میزان مشخصی از کاربران خود کارمزد دریافت می کند و به همین دلیل است که بهترین راه، همکاری با یک شرکت معتبر با کمترین کارمزد و خرید ووچر پرفکت مانی ارزان می باشد. شما باید در ابتدا یک حساب پرفکت مانی ایجاد کنید. البته به هیچ مدارکی نیاز ندارید که به این نوع حساب، حساب وریفای نشده می گویند که میزان کارمزد این نوع حساب بیشتر از یک حساب وریفای شده می باشد. شما می توانید برای دریافت پرفکت مانی ارزان و احراز هویت حساب خود به یک صرافی پرفکت مانی مراجعه کنید. بعد از یک سال و یا رسیدن موجودی حساب به یک سقف مشخص، حساب تان به حساب ممتاز ارتقا پیدا خواهد کرد.

قیمت خرید پرفکت مانی

قیمت پرفکت مانی بر مبنای قیمت روز دلار آزاد محاسبه شده و به دلیل تغییر قیمت دلار، قیمت رفکت مانی نیز متغیر خواهد بود. علاوه بر قیمت دلار موجود در پرفکت مانی، کارمزدی برای صدور این ووچر از طرف صرافی دیجیتال نیز دریافت شده که معمولا بسیار ناچیز می باشد. در صرافی ارز دیجیتال معتبر، بهترین قیمت روز دلار مبنای منحاسبه قیمت ووچر در نظر گرفته شده و همچنین علاوه بر آن، امکان فروش پرفکت مانی نیز با بهترین قیمت ارائه شده است.

خرید پرفکت مانی
خرید پرفکت مانی

فروش پرفکت مانی

یکی از بهترین و آسان ترین روش ها برای فروش پرفکت مانی مراجعه به سایت هایی است که خدمات پرفکت مانی را ارائه می دهند. صرافی اول مانی با اعتبار چند ساله و رضایت هزاران کاربر، ارائه دهنده خدمات مطمئن و امن برای نقد کردن پرفکت مانی می باشد.

بعد از افتتاح حساب و استفاده از دلار پرفکت مانی در نهایت بعد از معاملات ارزی شما نیاز دارید که پرفکت مانی خود را به ریال تبدیل کنید که اول مانی این خدمات را برای شما مهیا کرده است. در این سایت شما می توانید به خرید و فروش و نقد کردن ارز در این سیستم مالی بپردازید و از سرعت بالا در ارائه خدمات استفاده کنید. تنها کافیست با ثبت نام در اول مانی به ثبت سفارش پرداخته و مبلغ موردنظرتان را در حساب خود دریافت کنید. افتتاح حساب پی پال نیز یکی دیگر از راه هایی است که می توان از آن استفاده کرد.

برای انواع حساب های پرفکت مانی

حساب Normal

در این نوع حساب کاربران برای انجام هر تراکنش باید یک درصد و نیم کارمزد پرداخت کنند و همچنین هیچ محدودیت خاصی در آن وجود ندارد.

حساب Premium

زمانی که یک سال از افتتاح حساب شما گذشته باشد و به میزان خاصی گردش مالی داشته باشید به این نوع حساب دسترسی پیدا می کنید و کاربران در این نوع حساب برا انجام تراکنش های خود تنها نم درصد کارمزد پرداخت می کنند.

حساب Partner

این نوع حساب تنها در اختیار کاربرانی قرار می گیرد که مورد تایید سایت پرفکت مانی باشند و در انجام امور نقل و انتقال به صورت B2B بسیار کاربردی می باشد.

صرافی پرفکت مانی
صرافی پرفکت مانی

در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: صرافی پرفکت مانی | بهترین راه برای شارژ حساب پرفکت مانی

بیشتر بدانید: سایت خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *