اول مانی

صرافی coinbase خدمات دهی خود را در هند متوقف می کند

کوین بیس گلوبال (Coinbase) در جریان گزارش درآمدی شرکت در روز سه شنبه، به روزرسانی عملیات خود در هند خود را ارائه کرد، به ویژه اینکه چرا چند روز پس از راه‌اندازی از بازار کریپتو هند خارج شده است.

آنیل گوپتا (Anil Gupta)، معاون روابط سرمایه گذاران در کوین بیس، از مدیرعامل برایان آرمسترانگ پرسید:

برخی از سهامداران درمورد تحولات اخیر در هند کنجکاو هستند؛ آیا می توانید توقف نقل و انتقالات UPI (رابط پرداخت های یکپارچه) در آنجا را توضیح دهید؟ و چه تاثیری بر برنامه های توسعه شما در بازار خواهد داشت؟

کوین بیس در ۷ آوریل (۱۸ فروردین) کار خود را در هند آغاز کرد؛ آرمسترانگ هم برای راه اندازی به هند رفت.

این شرکت در آن زمان اعلام کرد که کاربران می توانند از سیستم UPI برای خرید رمزارزها در این پلتفرم استفاده کنند؛ با این حال، این شرکت چند روز بعد گزینه UPI را غیرفعال کرد.

علاقه زیادی به کریپتو در میان مردم هند وجود دارد؛ به همین دلیل ما با آنچه UPI نامیده می شود یکپارچه سازی کردیم؛ و این یک نمونه عالی از استراتژی بین المللی ما بود، او توضیح داد:

چند روز پس از راه‌اندازی، به دلیل بعضی فشارهای غیررسمی از سوی بانک مرکزی هند، که به نوعی معادل خزانه داری آمریکا در آنجاست، UPI را غیرفعال کردیم؛ هند بازاری منحصر به فرد است، به این معنا که دادگاه عالی حکم داده است که آن ها نمی توانند رمزارز را ممنوع کنند، اما عناصری در دولت وجود دارند، از جمله در بانک مرکزی هند، که به نظر می رسد چندان درباره رمزارزها مثبت نیستند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: هشدار مسدود شدن حساب های برخی کاربران روسی در کوین بیس

بیشتر بدانید: نزدیک شدن صرافی کوین بیس به خرید بزرگترین صرافی برزیل

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *