اول مانی

به پایان رسیدن کنترل تورم فدرال رزرو با ریزش رمزارزها

روز پنجشنبه (۳۰ ماه ژوئن)، جیم کرامر (Jim Cramer) درباره ریزش رمزارزها و مبارزه فدرال رزرو با تورم در برنامه تلویزیونی Mad Money از شبکه CNBC صحبت کرد. جیم کرامر از مدیران سابق صندوق تأمینی و همچنین از بنیانگذارران وب سایت خبری مالی و سواد مالی Thestreet.com می باشد.

آقای کارمر با شرح اینکه، ارز دیجیتال از شما در برابر هیچ چیز محافظت نمی کند شروع کرد، از جمله قیمت سهام و همچنین افزود که اخیراً خیلی بدتر از بازار سهام عمل کرده است. مجری این برنامه تلویزیونی رمزارز ها را به عنوان آخرین سنگر سودا گری های افسار گسیخته خواند و همچنین یادآوری کرد که این چیزی است که فدرال رزرو در صدد از بین بردن آن برای مهار تورم است.

وی علاوه بر اشاره به تلاش های فدرال رزرو برای مهار و مقابله با تورم افزود که ما همچنان با تورم زیادی رو به رو هستیم. همچنین از مسکن، خرده فروشی، کالاها، حمل و نقل، دستمزد و تورم مالی نام برد و اشاره نمود که این موضوع به عنوان سفته بازی هم شناخته می شود. به اعتقاد مجری برنامه تلویزونی Mad Money فدرال رزرو در برابر تمامی مواردی که گفته شد به جز تورم دستمزد موفق شده است.

جیم کرامر افزود:

فدرال رزرو در مبارزه با تورم پیشرفت چشم گیری داشته است و از نظر من این عمل تحسین برانگیز است.

آقای کرامر تاکید کرد که:

یک جبهه جنگ با تورم وجود دارد که یک پیروزی تمام کمال برای فردرال رزرو برای مقابله با تورم بود و آن نبرد با سفته بازی مالی است.

با نابود کردن کریپتو کار فدرال رزرو کم و بیش به پایان رسیده است اما این گونه که مشخص است آنها هنوز اطلاع ندارند.

او اظهار می کند که بخش رمزارز در هفته هایی که گذشت ضربه های سهمگینی را متحمل شده و همچنین افزود که برخی از شرکت های بزرگ کریپتو با بحران پرداخت بدهی روبه رو هستند و در این شرایط عذر بعضی از کارمندان خود را خواسته اند. کرامر به سرمایه گذاران درباره وام دهندگان رمزارز ها که بازدهی بالای را ارائه می کنند هشدار داد.

جیم کرامر می گوید:

متوجه هستم که سهامداران بدبخت شرکت را دوست دارند اما این ریزش قیمت کریپتو، مادر تمامی این بدبختی ها است و فکر میکنم اصلی ترین دلیلی که می تواند این سه ماه هولناک را توجیح کند همین موضوع باشد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: فدرال رزرو محرک اصلی بازار نزولی حال است

بیشتر بدانید: شکایت بانک کریپتوی Custodia از فدرال رزرو

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *