اول مانی

پایان کار بزرگ ترین شرکت استخراج اتریوم پس از Merge

اترماین (Ethermine)، بزرگ ترین شرکت ارائه دهنده خدمات استخراج اتریوم (ETH)، پس از تکمیل ارتقای تاریخی این بلاک چین، سرورهای ماینرهای خود را قطع خواهد کرد.

این خبر در آستانه ارتقای نرم افزاری مورد انتظار اتریوم موسوم به آپدیت مرج (Merge) منتشر می شود که در اثر آن، مکانیزم این بلاک چین پرکاربرد، از اجماع اثبات کار به اثبات سهام تغییر می یابد؛ این به معنی آن است که دیگر امکان استخراج اتر در شبکه اتریوم وجود نخواهد داشت و کارت های گرافیکی قدرتمندی که برای اعتبارسنجی داده های تراکنش مورد استفاده قرار می گرفتند، با سرمایه گذارانی جایگزین می شوند که با استیکینگ اتریوم سر و کار دارند.

در آینده این اعتبار دهندگان به صورت موثر بلاک چین اتریوم را ایمن می کنند و داده های این شبکه را مورد تایید قرار می دهند.

اترماین، روز چهارشنبه در توییتی نوشت:

در نتیجه این تغییر بزرگ، استخر استخراج ماینینگ اتریوم پس از پایان مرحله استخراج اثبات کار، به حالت برداشت تغییر خواهد کرد؛ یک تایمر شمارش معکوس بر روی ماینرها ظاهر می شود و کاربران می توانند اتریوم را تا پایان این شمارش معکوس استخراج کنند؛ در این مرحله، کل سرورهای لایه اترماین خاموش خواهند شد و دیگر نمی توانید ماینر خود را به استخر اترماین اتریوم وصل کنید.

اترماین چند روز پس از آپدیت مرج، به صورت خودکار به ماینرهای خود پرداخت های باقی مانده خود را تسویه می کند.

این شرکت همچنین در ماه آگوست (مرداد و شهریور)، یک استخر استیکینگ برای اتریوم راه اندازی کرد که در آن، هولدرهای اتر می توانند رمزارزهای خود را سپرده گذاری کنند و در اثر آن، سود کنند.

پس از آپدیت مرج، یک میلیون نفر با بیشتر از ۱۰ میلیارد دلار تجهیزات استخراج باید واحد های پردازش گرافیکی (GPU) خود را که تا به حال در جهت استخراج اتریوم مورد استفاده قرار می گرفت، قطع کنند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: شمارش معکوس اترماین برای پایان دادن به استخراج اتریوم

بیشتر بدانید: ارتقای تاریخی بلاک چین اتریوم تا دقایقی دیگر انجام خواهد شد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *