اول مانی

ارتقای تاریخی بلاک چین اتریوم تا دقایقی دیگر انجام خواهد شد

رمزارزها امروز، پنجشنبه درحالی در محدوده های رنج فشرده معامله شدند که ارتقای نرم افزاری اتریوم، مهم ترین بلاک چین تجاری در زمینه دارایی های دیجیتال تا دقایقی دیگر راه اندازی می شود.

بیت کوین در ساعت ۱۱.۲۱ صبح به وقت توکیو، با کمی افزایش در حدود سطح ۲۰۰۰۰ دلاری قرار گرفت و اتریوم (ETH) هم سود کمی را دنبال داشت و در نزدیک سطح ۱۶۰۵ دلاری معامله شد؛ شاخص مقایسه ۱۰۰ دارایی برتر دیجیتال (MVIS) طی این هفته با افت ۶% مواجه شده است.

با توجه به اعلام توسعه دهندگان شبکه اتریوم، رویداد ارتقای این شبکه مرسوم به مرج (Merge)، آن را از لحاظ مصرف انرژی، بهینه تر می کند و به مرور زمان، مسیر اتریوم برای افزایش مقیاس و سرعت هموار می شود.

تئونگ هنگ (Teong Hng)، یکی از بنیان گذاران پلتفرم دارایی های دیجیتال Satori Research طی گفت و گو با شبکه تلویزیونی بلومبرگ عنوان کرد:

بازار اکنون، خود را برای یک آپدیت مرج موفق آماده می کند؛ این رویداد، فرصتی برای سرمایه گذاران سازمانی خواهد بود که در اثر آن، وارد دنیای بلاک چین، توکن ها و اتریوم شوند.

صرافی ها و پلتفرم های وام دهی رمزارزی به صورت موقت خدمات مرتبط با اتریوم را در آستانه راه اندازی آپدیت مرج فعال کردند؛ این رویداد قرار است تا دقایقی دیگر تکمیل شود؛ اگر همه چیز براساس برنامه پیش برود، کل این صرافی ها و پلتفرم ها، خدمات خود را به مرور زمان از سر می گیرند.

اتریوم از کف قیمتی اواسط ژوئن (اواخر خرداد) به موجب اخبار پیرامون آپدیت مرج، نزدیک ۸۰ درصد رشد کرده است و تا حدی عملکرد بیت کوین را پشت سر گذاشته است؛ اما روند صعودی این رمزارز هم اکنون متوقف شده است.

استفان راست (Stefan Rust)، مدیر اجرایی شرکت بلاک چین لاگونا لبز (Laguna Labs) در این باره عنوان کرد که دورنگار میان مدت و بلند مدت اتریوم درخشان تر است.

او در یادداشتی با اشاره به ایده عبور ارزش بازاری اتریوم از بیت کوین عنوان کرد که قیمت اتریوم می تواند تا پایان سال جاری میلادی به سطح ۳۰۰۰ دلاری برسد.

ارزش بیت کوین و اتریوم در سال جاری میلادی به موجب افزایش نرخ های بهره بالغ بر ۵۰ درصد کاهش یافته است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: حمایت استخرهای اصلی استخراج اتریوم از هاردفورک اثبات کار

بیشتر بدانید: خروج پول از صندوق های سرمایه گذاری اتریوم

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *