اول مانی
آخرین توییت توییتر

” همین الان حساب توییترم را ایجاد کردم” به عنوان اولین توییت که در توییتر ارسال شد، از سوی جک دورسی، مدیرعامل توییتر به فروش گذاشته شد.

به گزارش گروه اول مانی از روزنامه ایندیپندنت، اولین توییتی که توسط بنیانگذار توییتر (جک دورسی ) پست شده، در تاریخ ۲۱ مارس سال ۲۰۰۶ توسط جک دورسی، در این پلتفرم اجتماعی منتشر شد. این توییت متن کوتاهی دارد: صرفا جهت راه اندازی توییترم (just setting up my twttr).

توییتر

پیشنهادهای قدیمی برای این توییت به این معنی است که از دسامبر به فروش گذاشته شده اما بعد از توییت روز جمعه دورسی، بیشتر توجه ها را به خود جلب جلب کرد.

جک دروسی این پست خود را به عنوان امضای دیجییتالی در وب سایت Valuables Cent به منظور فروش توییت ها به عنوان توکن تعویض ناپذیر به فروش گذاشت.

توکن تعویض ناپذیر (NFT) فایل های دیجیتالی هستند که به عنوان امضاهای دیجیتالی شناخته می شوند تا نشان دهند که چه کسی صاحب تصاویر، ویدیوها و سایر رسانه های آنلاین می باشد.

این توییت یکی از معروف ترین توییت هایی است که در این پلتفرم ارسال شده و پیش بینی شده که پیشنهاد خرید بالایی دریافت کند. بالاترین پیشنهاد خرید برای این توییت تا روز شنبه ۱۰۰ هزار دلار بود.

وب سایت Valuables اعلام کرده که خریدار این توییت یک گواهی دیجیتالی امضا شده دریافت خواهد کرد که با استفاده از رمزنگاری امضا شده و شامل متادیتا از توییت اصلی می باشد. این توییت همچنان در وب سایت توییتر موجود خواهد بود.بیشتر بدانید: ایلان ماسک دیگر ثروتمندترین فرد جهان نیست

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *