اول مانی
DOGE

ارزش بازار دوج کوین (DOGE) به نزدیکی ۹۰ میلیارد دلار رسید. این مقدار برای ارزی که آن را به عنوان میم کوین می شناسند بسیار حیرت انگیز می باشد. ارش بازار دوج کوین در حال حاضر از ارزش شرکت هایی چون شیائومی و اسنپ چت نیز فراتر رفته است.

قیمت این ارز در سال ۲۰۲۱ با کمک افرادی معروفی چون ایلان ماسک، مارک کوبان و اسنوپ داگ تقریبا ۱۷,۸۹۳% رشد داشته است. با این وجود بسیاری از رهبران این حوزه پیشنهاد می کنند که بار دیگر رمزارز دوج کوین را با دقت بررسی کنید.

اسپنسر بوگارت در مصاحبه ای با بلومبرگ به طرفداران این ارز دیجیتال هشدار داد که این ارز هیچ کاربر واقعی ندارد.

همچنین بوگارت در این باره گفت:

دوج شبکه فعالی است و ما به این موضوع ایمان داریم. اما این شبکه هیچ کاربر واقعی ندارد و هیچ توسعه دهنده ای نیز روی آن پروژه نمی سازد.

ارز دیجیتال دوج کوین
ارزش بازار دوج کوین

بوگارت همچنین در ادامه بیان کرد که دوج کوین هدفی بی نقص برای افرادی مانند ایلان ماسک می باشد.

ایلان ماسک از جوک و شوخی خوشش می آید. او فردی بامزه است و میم ها را نیز دوست دارد به همین دلیل می توان گفت که دوج برای او هدفی کامل است.

صرافی Gemini روز گذشته اعلام کرد که این ارز دیجیتال را به لیست رمزارزهای خود اضافه خواهد کرد. علاوه بر این به زودی معاملات دوج کوین در این صرافی شروع به فعالیت خواهد کرد. به دنبال اعلام این خبر FOMO بازار آن را فرا گرفت که همین امر باعث افزایش قیمت از حدود ۰.۴۵ دلار به بالای ۰.۶ دلار شد.در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: قیمت دوج کوین باز هم رکورد جدیدی به دست آورد

بیشتر بدانید: ماینرهای دوج کوین از ابتدای ۲۰۲۱، ۴۵۰۰٪ افزایش داشته است

بیشتر بدانید: دوج کوین منفجر شد | ارز دیجیتالی که برای شوخی ساخته شد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *