اول مانی

فعال ترین پروژه در حال توسعه در صنعت کریپتو، کاردانو است

کاردانو (Cardano) با پشت سر گذاشتن بلاک چین هایی مثل کوساما و پولکادات با انجام دادن بیشتر از ۳۵۰ پروژه در ماه گذشته، بالاترین فعالیت توسعه را در صنعت رمزارزها نشان داده است؛ از دیگر بلاک چین های قابل توجه می توان به اتریوم و سولانا با بیشتر از ۲۷۰ پروژه اشاره کرد.

کاردانو هر روز بزرگ تر می شود

این شبکه همیشه یکی از فعال ترین پروژه های توسعه یافته در کل صنعت بوده است، به خصوص پس از به روزرسانی سیستم قرار داد هوشمند؛ از ابتدای سال ۲۰۲۲ (دی ماه ۱۴۰۰)، Cardano تعداد زیادی پروژه، به روزرسانی و راه حل های جدیدی را ارائه کرده است.

یکی از تازه ترین به روزرسانی ها، ارتقای اپراتورهای stake Pool در نود ۱.۳۵ کاردانو بود.

به روزرسانی جدیدترین نسخه نود را به عنوان نامزد نسخه نهایی شبکه اصلی هاردفورک Vasil تبدیل می کند؛ با راه اندازی شبکه نود، کل به روزرسانی ها و اصلاح ها راه اندازی نرم و پایدار Vasil را به همراه خواهند داشت.

علاوه بر به روزرسانی های مداوم شبکه که در حال آماده شدن برای دریافت ارتقاء گسترده Vasil است، کاردانو همچنان از راه حل های کوچک تری مثل کاوشگر بلاک چین eUTxO پشتیبانی می کند که مورد تحسین بنیانگذار پروژه، چارلز هاسکینسون و پروژه های غیرمتمرکز مثل Wingriders قرار گرفته است.

عملکرد قیمتی همچنان کم جان است

برخلاف توسعه بنیادی فعال، کاردانو برای نشان دادن هرنوع حرکت مثبت در بازار ارزهای دیجیتال تلاش می کند، زیرا رمزارز اصلی این بلاک چین در ۳۰۰ روز گذشته معاملات در یک جریان نزولی شدید باقی مانده است.

کاردانو
فعال ترین پروژه در حال توسعه در صنعت کریپتو، کاردانو است

از سپتامبر (شهریور ماه ۱۴۰۰)، کاردانو بیشتر از ۸۴% از ارزش خود را از دست داده است که آن را به یکی از کم سودترین دارایی ها در کل صنعت تبدیل می کند.

متاسفانه، برخلاف به روزرسانی های پی در پی و افزایش استفاده از شبکه، هیچ سیگنالی برای برگشت در بازار ظاهر نشده است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: رسیدن کاردانو به “نقطه عطف مهم” در راه ارتقاء Vasil

بیشتر بدانید: ایستادن ریپل در جایگاه ششم بازار با پشت سر گذاشتن کاردانو

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *