اول مانی

بیشترین کاربران FTX متشکل از کره جنوبی، سنگاپور و ژاپن است

داده های coingecko نشان می دهد که مجموعا ۱۵.۷ درصد از کل ترافیک FTX پیش از فروپاشی متعلق به کاربران سه کشور کره جنوبی، سنگاپور و ژآپن بوده است.

در این بین، کره جنوبی با ۶.۱ درصد از کل ترافیک که  برابر با ۲۹۷.۲۲۹ کاربر منحصر به فرد ماهانه است در جایگاه اول قرار دارد.

سنگاپور با ۲۴۱.۶۷۵ کاربر ماهانه کاربر منحصر به فرد یا ۵ درصد از ترافیک FTX در جایگا دوم و ژاپن با ۴.۶ درصد یا ۲۲۳.۵۱۳ کاربر در جایگاه سوم قرار دارد.

به گفته کوین گکو، پس از خروج بایننس از سنگاپور در سال گذشته، بسیاری از سرمایه گذاران ارز دیجیتال به FTX نقل مکان کردند.

در ژاپن، FTX صرافی Liquid Group را در آوریل امسال خریداری کرد که شامل شرکت‌های تابعه در سنگاپور می‌شد؛ غول سرمایه گذاری ژاپنی SoftBank نیز به عنوان یک سرمایه گذار در FTX نقش برجسته ای داشت و حدود ۱۰۰ میلیون دلار در این عملیات غرق شد، مبلغی که سافت بانک اکنون آن را حذف کرده است.

FTX که زمانی دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم مبادلات بود، در ۱۱ نوامبر پس از اینکه مشخص شد بسیاری از وثیقه های بازوی کارگزاری آن بر اساس توکن FTT و در میان گزارش هایی که از وجوه مشتریان برای تجارت استفاده کرده است، اعلام ورشکستگی کرد.

به گفته CoinGecko، توکن ابزار بومی پلتفرم معاملاتی،FTT بیش از ۹۴ درصد از ۲۲ دلار آمریکا در ۸ نوامبر به قیمت فعلی آن در حدود ۱.۲۶ دلار آمریکا کاهش یافته است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: پرداخت بدهی های صرافی FTX امکان دارد دهه ها طول بکشد

بیشتر بدانید: FTX بیشتر از ۳ میلیارد دلار بدهی به ۵۰ طلبکار دارد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *