اول مانی
سقوط قیمت بیت کوین

قیمت بیتکوین ساعاتی قبل به زیر ۳۲۰۰۰ دلار سقوط کرد و این سقوط در حالی انجام شد که اثری از خریداران در بازار نیست. کارشناسان از نبود فشار خرید به عنوان یکی از دلایلی که در سقوط اخیر نقش داشته یاد می کنند

به گزارش کوین تلگراف، بعد از کاهش خرید و افزایش شدید فشار فروش، قیمت بیت کوین کم کم به حمایت ۳۲۰۰۰ دلاری خود نزدیک شد و در حال حاضر نیز هر واحد بیت کوین زیر این حمایت و در محدوده ۳۱,۹۰۰ دلار خرید و فروش می شود.

از طرفی نیز قبل از این سقوط، بیت کوین مدتی بود که در دامنه ای بین ۳۰,۰۰۰ تا ۴۰,۰۰۰ دلار نوسان می کرد. گاس فرینگ (Gas Fring)، تحلیل‌گر توییتری ناشناس، با انتشار نموداری به نمونه های قبلی نوسانات مشابه در بازار بیت کوین اشاره کرد.

قیمت بیتکوین
کاهش قیمت بیت کوین به زیر ۳۲۰۰۰ دلار

قیمت بیت کوین سعی دارد بعد از نوسانات شدید، در یک بازه زمانی ثابت حرکت کند. به عنوان مثال در اواخر سال ۲۰۱۸ و اوایل سال ۲۰۱۹، قیمت بیت کوین برای ۱۳۲ روز پیاپی در دامنه ای مشخص در حال نوسان بود.

این در حالی است که قیمت بیتکوین ۵۵ روز است که در محدوده ای ثابت در حال نوسان است.

گاس فرینگ در این باره این گونه نوشت:

تراکم چند لایه قبلی در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۸ و تابستان ۲۰۲۰ بود. مدت زمان نوسانات عرضی بیت کوین در آن زمان نصف میانگین بود.

این موضوع بیانگر این است که به احتمال زیاد ۲ هفته دیگر شاهد چنین نوساناتی باشیم.

این مسئله موجب می شود مدت زمان های نام برده به ترتیب به ۳۴ و ۶۸ روز برسد.

همزمان با کاهش قیمت بیت کوین، بسیاری از آلت کوین ها نیز با سقوط همراه شدند. فروش هیجانی یکی از مهم ترین دلایل سقوط قیمت ها بود.در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: حمله یک نهنگ بازار کریپتو را نزولی کرد

بیشتر بدانید: آیا صعود قریب الوقوع بیت کوین در راه است

بیشتر بدانید: موجودی نهنگ ها به بالاترین حد خود رسید

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *