اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
24300

خرید دلار پرفکت مانی از ما

23450

فروش دلار پرفکت مانی به ما

جهش قیمت بیت کوین

قیمت بیتکوین در ساعت گذشته با جهشی ناگهانی روبه رو شد و به مرز ۵۷,۰۰۰ دلار رسید که این اتفاق باعث تعجب خیلی از معامله گران شد. گفته شده که این افزایش قیمت خبر از بازگشت نوسانات به بازار ارزهای دیجیتال دارد.

اطلاعات بازار نشان می دهد که افزایش ۵ درصدی قیمت بیتکوین در روز جمعه ۱۰ اردیبهشت، به اندازه ای نبوده که بتواند کندل ماهیانه را در ناحیه سبز رنگ ببندد. در حال حاضر هر واحد بیت کوین در محدوده ۵۸۳۰۸ دلار به فروش می رسد.

برخی از معامله گران در شبکه های اجتماعی با اشاره به تاریخ انقضای ۴.۱ میلیارد دلار قرارداد اختیار، پیش بینی کرده اند که راه برای جهش بیشتر باز می باشد. زیرا اتفاقات این چنینی بر فشار قیمت اضافه می کنند. این نکته را نباید فراموش کرد که جهش های احیایی ممکن است از نظر قدرت با یکدیگر متفاوت باشند. این احتمال نیز وجود دارد که شاهد این چنین جهش هایی نباشیم.

قیمت بیتکوین
جهش ناگهانی قیمت بیت کوین

لکس موسکوفسکی (Lex Moskovski)، مدیر بخش اطلاعات شرکت موسکوفسکی کپیتال (Moskovski Capital)، معتقد است که این افزایش قیمت بیت کوین، دلیل بر خوش بینی های فعلی می باشد. او همچنین خاطرنشان کرد:

افزایش قیمت بیت کوین حاکی از فعالیت ها در بازارهای آنی می باشد و این در حالی است که نرخ تامین بودجه با کاهشی اندک به همراه می باشد.

موسکوفسکی معتقد است که کاهش نرخ تامین بودجه نشان دهنده این است که سود موقعیت های خرید به واسطه موقعیت های فروش پرداخت می شوند و این مسئله نشان دهنده تداوم احتمالی روند فعلی می باشد.

درخواست خرید در بازارهای آن هم به احتمال زیاد نشان دهنده این موضوع است که خرید بیت کوین بدون اهرم انجام می شود. یا به عبارتی دیگر می توان ان را تغییر جریان به کیف پول های خصوصی تعبیر کرد.

جالب است بدانید که بیت کوین چند روز قبل فاصله چندانی با ثبت بزرگترین سقوط ماه آویل خود از سال ۲۰۱۵ نداشت.در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: اتریوم در آستانه نزدیک شدن به ۳۰ دارایی جهان

بیشتر بدانید: تسلا بخشی از بیت کوین هایش را در اوج قیمت فروخت

بیشتر بدانید: ایلان ماسک: من بیت کوین هایم را نفروخته ام

, , , , , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *