اول مانی

احتمالا قیمت بیت کوین به پایین ترین حد خود رسیده است

Benjamin Cowen، تحلیل‌گر کریپتو می گوید علیرغم آنچه که بسیاری از معامله گران می گویند قیمت نسبتا نزولی است، اما احتمال بسیاری وجود دارد که بیت‌کوین اکنون به پایین ترین حد خود رسیده باشد. در یک جلسه استراتژی جدید، کاون به ۶۷۸۰۰۰ دنبال کننده یوتیوب خود می گوید که قیمت گذاری بیت کوین با دارایی هایی غیر از دلار آمریکا گاهی وقت‌ها می تواند موجب معلوم شدن این کار شود.

این تحلیل‌گر به جای اینکه به بیت کوین بر حسب دلار آمریکا نگاه کند، با استفاده از شاخص S&P 500 به این رمزارز در بازار سهام نگاه می کند. براساس گفته کاون، بیت کوین اکنون در هنگام مچ شدن در مقابل S&P 500 به حمایت بحرانی رسیده است.

اما اگر به بیت کوین در برابر بازار سهام نگاه کنید، ما در واقع در حال آزمایش آن سطوح هستیم. ما در واقع در حال آزمایش سطوحی هستیم که در ماه شهریور، آزمایش کردیم. برای همین، بعضی از مردم اینجا نشسته‌اند و منتظر هستند که بگویند ” خوب باید به این سطح برگردیم” و امکان دارد حق با شما باشد. چون امکان بازگشت به ۴۰۰۰۰ دلار هنوز وجود دارد.

با سرمایه گذاری به صورت کلی هر چیزی ممکن است. همه مدل‌ها امکان دارد اشتباه باشند. بعضی می تواند مفید باشد، من نمی دانم فردا چ اتفاقی می افتد. بیت کوین فردا تا ۴۰۰۰۰ دلار پایین می رود یا به ۵۵۰۰۰ دلار می رسد. آنچه در این تحلیل جالب است این است که ما در واقع در حال آزمایش سطوحی هستیم که شهریور بودیم.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: اصلاح چشمگیر بیت کوین در راه است!

بیشتر بدانید: کاهشی شدن قیمت بیت کوین در بازار رمزارزها

بیشتر بدانید: جابجایی بزرگ بیت کوین و اتریوم در بازار رمزارزها

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *