اول مانی

پیش بینی می شود قیمت سولانا تا سال ۲۰۳۰ به ۵۱۲ دلار برسد

پلتفرم تحلیل قیمت Finder، پیش بینی خود را برای قیمت سولانا روز سه شنبه به روز کرد؛ Finder با استفاده از نظر سنجی های هفتگی و سه ماهه، ” پیش بینی های قیمت آینده SOL” ر ا محاسبه می کند.

این شرکت نوشت:

نظرسنجی بزرگ تر یا سه ماهه ما، از هیئتی متشکل از ۵۴ متخصص صنعت رمزارزها، آخرین بار در ژوئیه ۲۰۲۲ (تیر _ مرداد ۱۴۰۱) انجام شده است.

فایندر در ادامه افزود:

پنل ما فکر می کند سولانا (Solana) تا پایان سال ۲۰۲۲ (دی ماه ۱۴۰۱) ارزش ۴۵ دلاری خواهد داشت و در سال ۲۰۲۵ (۱۴۰۴) به ۱۶۶ دلار می رسد؛ همچنین این پنل انتظار دارد قیمت SOL تا سال ۲۰۳۰ (۱۴۰۹) به ۵۱۲ دلار افزایش یابد.

در مقایسه با پیش بینی های قبلی، این پلتفرم در ماه ژوئیه به صورت چشمگیری نزولی تر است و انتظار می رود SOL سال ۲۰۲۵ را با قیمت ۱۶۶ دلار و سال ۲۰۳۰ را با قیمت ۵۱۲ دلار به پایان برساند؛ در مقابل، کارشناسان در ژانویه (دی ماه ۱۴۰۰) پیش بینی کردند که SOL تا پایان سال ۲۲۲ دلار و در سال ۲۰۲۵ به ۴۸۶ دلار و در سال ۲۰۳۰ به ۱۲۶۷ دلار خواهد رسید.

گاوین اسمیت، شریک عمومی Panxora Hedge Fund، یکی از کارشناسان این پنل، نسبت به میانگین فایندر به آینده سولانا خوشبین تر است.

او با انتظار اینکه قیمت SOL امسال به ۷۶ دلار برسد، اظهار داشت:

SOL یکی از رقبای پیشرو در فضای بلاک چین قرارداد هوشمند است، اگر ارتقای اتریوم نتواند کارمزد تراکنش های کمتری ارائه دهد، احتمالا یکی از ذینفعان اصلی خواهند بود.

در زمان نگارش این مقاله، سولانا با قیمت ۴۱.۷۶ دلار معامله می شود که ۱۶% در هفت روز گذشته و ۱۹% در ۳۰ روز گذشته افزایش یافته است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: پشتیبانی مرورگر Brave از dApp های سولانا

بیشتر بدانید: بیشتر شدن حجم NFT های مبتنی بر سولانا از اتریوم

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *