اول مانی

چرا روند اوج گیریMATIC از سر گرفته می شود؟

شبکه پالیگان (MATIC) بتازگی با مشارکت‌ها و ارائه مجموعه های جدید بدون توقف به پیشروی خود در اکوسیستم NFT ادامه می‌دهد. این آلتکوین جدیدا در بزرگترین صرافی اسپانیا یعنی Bit2Me لیست شد وهمین اتفاق به چشم انداز اوج گیری برای قیمت MATIC دامن زد.

با این اقدام بیشتر از یک میلیون معامله‌گر ارزدیجیتال در پلتفرم این صرافی به MATIC دسترسی پیدا می کنند که به نوبه خود، به افزایش تقاضا برای این آلتکوین کمک کرده است.

با توجه به همین لیست‌شدن‌ها و مشارکت‌های جدید در صرافی‌ها، قیمت MARIC احتما روند اوج گیری خود را از سر خواهد گرفت.

میهایلو بیلیچ، یکی از بنیانگذاران شبکه پالیگان، اذعان داشته است که این شبکه پس از اوج گیری به بالاترین نقطه از اکوسیستم دیفای (DeFi)، درحال حاضر بر روی اکوسیستم NFT متمرکز شده است.

پالیگان اولین مجموعه از توکن های غیرمثلی Macys خود را در نود و پنجمین سالگرد رژه روز شکرگزاری به وجود آورد.

علاوه بر این، راه حل مقیاس پذیری بتازگی به نقطه عطف دیگری در این شبکه تبدیل شده است. پروپوزال ارائه شده برای ورود نسخه سوم یونی سوآپ به پالیگان در مرحله اول با استقبال گرم جامعه UNI روبرو شد.

تحلیلگران اکنون درباره قیمت MATIC چشم اندازی صعودی دارند و حتی پیش بینی می کنند که قیمت MATIC می تواند در آینده ای نزدیک به بالاترین سطح تاریخی خود برسد. این تحلیلگران با اشاره به تشکیل یک الگوی سقف دوقلو در نمودار روزانه این ارز، اعتقاد دارند باقی ماندن قیمت بالای EMA نشان دهنده جریان اوج گیری MATIC می باشد.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: مصاحبه با چانگ پنگ ژائو؛ رمز ارزها آینده پول هستند

بیشتر بدانید: همکاری آدیداس با سندباکس و کوین بیس

بیشتر بدانید: ۲ سال برنامه آزمایش ارزدیجیتال ملی هند به تعویق افتاد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *