اول مانی

تیندر از برنامه های دوستیابی متاورس عقب نشینی می کند

مچ گروپ (Match Group)، شرکت مادر اپلیکیشن محبوب دوست یابی تیندر (Tinder)، می گوید در میان درآمد های ناامید کننده سه ماهه دوم و کناره گیری مدیرعامل تیندر، بودجه تحقیق و توسعه مرتبط با Web3 را کاهش می دهد.

برنارد کیم (Bernard Kim)، مدیرعامل مچ گروپ در نامه ای به سهامداران در روز سه شنبه فاش کرد که سرمایه گذارای های متاورس (Metaverse) خود را کاهش می دهد و همچنین برنامه های عرضه ارز دیجیتال درون برنامه ای به نام Tinder Coins را کنار می گذارد.

این حرکت همچنین در کنار استعفای مدیرعامل تیندر، رنیت نایبورگ (Renate Nyborg)، نخستین مدیرعامل زن این شرکت، صورت می گیرد که در ابتدا برنامه هایی برای معرفی “Tinderverse” پس از خرید یک شرکت خوش مصنوعی و واقعیت افزوده ویدیویی به نام Hyperconnect در سال ۲۰۲۱ (۱۴۰۰) تنظیم کرده بود.

نایبورگ برای Hyperconnect برنامه ریزی کرده بود تا تجربه “Single Town” مبتنی بر آواتار خود را به عنوان مسیری برای کاربران تیندر برای ملاقات و تعامل با یکدیگر در فضاهای مجازی در آینده توسعه دهد.

کیم در نامه خود گفت که Match Group به تماشای فضای متاورس ادامه خواهد داد اما ترجیح می دهد منتظر زمان مناسب باشد.

کیم در ادامه فاش کرد که برنامه هایی برای انتشار ارز دیجیتال درون برنامه ای، Tinder Coins، هم به دلیل نتایج متفاوت برنامه ها کنار گذاشته شده است.

پس از مشاهده نتایج متفاوت از بررسی Tinder Coins، تصمیم گرفتیم یک قدم به عقب برداریم و این ابتکار را مجددا بررسی کنیم تا بتواند به صورت موثرتری به درآمد تیندر کمک کند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: ویتالیک بوترین: فیس بوک در عرصه متاورس شکست می خورد

بیشتر بدانید: ویتالیک بوترین: فیس بوک در عرصه متاورس شکست می خورد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *