اول مانی

برنامه نویس برتر ریپل مت همیلتون ریپل را ترک می کند

مت همیلتون (Matt Hamilton)، مدیر روابط توسعه دهندگان ریپل براساس پست وبلاگ اخیرش، شرکت را ترک کرده است. همیلتون می گوید که سال ۲۰۲۱ به دلیل مشکلات روحی و روانی همسرش برای او شخصا سال سختی بوده است؛ او پس از اینکه متوجه شد نمی تواند روی چند کار به صورت همزمان تمرکز کند، استعفا داد تا روی خانواده‌اش تمرکز کند.

همیلتون که قبلا برای غول های فناوری مثل IBM و HP کار کرده است، (دی_بهمن ۱۳۹۹) به Ripple پیوست تا روی توسعه اکوسیستم XRP کار کند. در طول فعالیت نسبتا کوتاه خود در این شرکت، او در راه‌اندازی برنامه XRP Ledger Grants، میزبانی کانال های RippleXDev در Twitch و Discord و سازماندهی هکاتون های XRPL مشارکت داشته است. او همچنین در کنفرانس های متنوع فناوری و رویدادهای دیگر سخنرانی کرده است.

این توسعه دهنده با تجربه می گوید که از ریپل به دلیل حمایتی که شرکت از او ارائه کرده است، “چه در سطح شخصی و چه در سطح حرفه‌ای” سپاسگزار است. برخلاف ترک شغل، همیلتون می گوید که عضو فعال جامعه XRP باقی خواهد ماند.

حمایت از توسعه دهندگان توسط ریپل

در اخبار دیگر، براساس گزارش اخیر The Information، ریپل می خواهد ۱ میلیارد توکن XRP را در دهه های آینده به توسعه دهندگان بدهد. هدف این برنامه ایجاد انگیزه برای ایجاد پروژه های جدید در اکوسیستم XRP است.

براساس اطلاعات ارائه شده توسط CoinMarketCap، این رمزارز در حال حاضر با قیمت ۰.۷۹ دلار معامله می شود.

براساس گزارش‌ها ارزش ریپل بتازگی پس از خرید سهام شرکت به ۱۵ میلیارد دلار رسیده است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: پیوستن مشاور ارشد سابق دولت اوباما، به هیئت مدیره ریپل

بیشتر بدانید: افزایش قیمت ریپل بعد از صدور تازه ترین حکم دادگاه

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *