اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
25450

خرید دلار پرفکت مانی از ما

24700

فروش دلار پرفکت مانی به ما

برای خرید ووچر بدون ثبت نام کلیک کنید

با افزایش کاربران فروشگاه های اینترنتی نیاز به شبکه های پرداخت انلاین که دسترسی افراد در سراسر جهان را آسان کرده است بیشتر شد که در این شرایط انواع کیف پول های الکترونیکی مثل پی پال، وب مانی یا پرفکت مانی امکان پرداخت ارزی (انتقال پول به پرفکت مانی) را برای کابران مشخص کرده است. در این مقاله انواع روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی را به طور کامل توضیح داده ایم.

انتقال پول به پرفکت مانی:

واریز پول به پرفکت مانی از دو کانال و به صورت مستقیم انجام می شود اما امکان واریز ریال ایران به پرفکت مانی وجود ندارد. به همین دلیل به منظور شارژ حساب پرفکت مانی به انواع کارت مثل ویزا کارت یا مستر کارت نیاز دارید.

یکی از مزایای حساب پرفکت مانی این است که اگر شما حساب بانکی نیز نداشته باشیدف پرفکت مانی برای انتقال پول امکان دریافت حواله بانکی را برای شما فراهم می کند. البته بهتر از روش کارت شارژ پرفکت مانی استفاده کنید زیرا استفاده از ووچر پرفکت مانی بسیار آسان است. در غیر این صورت می توانید این کار را به ما نیز واگذار کنید.

پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی:

یکی دیگر از روش های برای شارژ حساب پرفکت مانی، خرید ووچر پرفکت مانی می باشد به همین دلیل کسی که به حساب پرفکت مانی پول واریز می کند در سایت نیز درخواست ووچر ثبت می کند. کارت ووچر از سقف ۱۰ دلار به بالا و به مبلغ دلخواه کاربر شارژ می شود و سپس با دریافت کد ووچر و ثبت ان در حساب پرفکت مانی خود، مبلغ شارژ را به حساب شما واریز می کند.

فروش دلار پرفکت مانی:

فروش دلار پرفکت مانی به روش هایی که برای خرید دلار پرفکت مانی استفاده می شوند نیز قابل انجام می باشد. ممکن است هر کسی به دلایل مختلف مثل نقد کردن درآمد ارزی و پرداخت توسط پرفکت مانی قصد نقد کردن موجودی حساب پرفکت مانی خود را داشته باشند.

تبدیل پرفکت مانی به ریال:

برای تبدیل پرفکت مانی به ریال به یک واسط برای تبدیل ارز نیاز می باشد. همانطور که امکان واریز ریال به حساب پرفکت مانی وجود ندارد، امکان انتقال مستقیم پول از پرفکت مانی به حساب بانکی نیز وجود ندارد به همین دلیل برای تبدیل پرفکت مانی به ریال می توانید از خدماتی ارزی اول مانی استفاده کنید و موجودی خود را به صورت ریال دریافت کنید.

کاربرد ووچر پرفکت مانی:

فرقی نمی کند که شما حساب پرفکت مانی دارید یا اینکه اصلا حساب در پرفکت مانی نداشته باشید. شما می توانید از ووچر پرفکت مانی استفاده کنید.

۱- می توانید یک کد ووچر ده دلاری تهیه و با آن حساب پرفکت مانی تان را شارژ کنید.

۲- در زمان استفاده از پرفکت مانی برای خرید های خود، شما مجبور به ارائه اطلاعات حساب پرفکت مانی تان هستید، اما با استفاده از ووچر پرفکت مانی لزومی ندارد که اطلاعات حساب خود را به سایت فروش دهید.

۳- می توانید از موجودی حساب پرفکت مانی تان یک ووچر پرفکت مانی تهیه کنید و آن را به دوستان تان دهید. آنها می توانند بدون داشتن حساب پرفکت مانی از ووچر شما استفاده کنند.

در آخر بهتر است بدانید که برای انتقال پول به حساب پرفکت مانی از دو روش خرید ووچر پرفکت مانی یا خرید دلار پرفکت مانی می توان استفاده کرد.

بیشتر بدانید: تبدیل پرفکت مانی به بیت کوین

, , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *