اول مانی

انتقال ظرفیت استخراج اتریوم به باقی رمزارزها توسط Hive

شرکت Hive Blockchain Technologies، در ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور ماه)، گزارش استخراج رمزارز ماه آگوست (مرداد ماه) خود را منتشر کرد که درباره “رکورددار بودن در استخراج ماهانه بیت کوین” و انتصاب یک عضو مشاور عمومی جدید بوده است؛ Hive همچنین درباره انتقال آینده شبکه اتریوم از اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) هم صحبت هایی به میان آورده است.

هایو در مرداد ماه ۶.۴۹ تراهش در ثانیه (TH/s) هش ریت Ethash را به زنجیره اتریوم اختصاص داد و در ۳۰ روز قبل به صورت میانگین TH/s 6.19 را داشته است؛ این شرکت استخراج رمزارزی همچنین درباره ارتقاء Bellatrix و تاریخ تخمینی Merge صحبت کرد؛ این شرکت برای انتقال آماده شده است و هش ریت GPU خود را به رمزارزهای دیگری اختصاص خواهد داد.

هایو در روز سه شنبه گفت:

ما قبلا تجزیه و تحلیل استخراج باقی کوین های قابل استخراج با کارت گرافیک را توسط انبوهی از پردازنده های گرافیکی خود شروع کرده ام و در حال اجرای آزمایش در این هفته، قبل از ادغام هستیم.

تیم فنی این شرکت در حال اجرای استراتژی برای استفاده بهینه از ظرفیت ۶.۵ تراهشی استخراج اتریوم (ETH) در صورت انتقال اتریوم به اثبات سهام، در باقی رمزارزهای قابل استخراج با GPU می باشد.

بیشتر ظرفیت استخراج هایو به استخراج بیت کوین اختصاص دارد، اما همچنین اشاره کرد که استخراج اتریوم هم سودآور بوده است.

هایو خاطرنشان می کند که عملیات استخراج اتریوم این شرکت “از لحاظ محاسبه های تاریخی، ۳ تا ۴ برابر بیشتر از استخراج بیت کوین در هر مگاوات درآمد ایجاد کرده است.” در مرداد ماه، با احتساب استخراج ۱۶.۷ بیت کوین در روز هایو موفق شد کلا ۵۱۸.۸ بیت کوین استخراج کند.

این شرکت همچنین ادعا می کند که نزدیک به ۴ اگزاهاش یا ۳۹۰۰۰۰۰ تراهش اختصاص داده شده به بلاک چین بیت کوین (BTC) دارد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: آمادگی ۷۵ درصد از نودهای اتریوم برای به روزرسانی ادغام

بیشتر بدانید: هک کیف پول اتریوم کمدین آمریکایی به ارزش ۱۸۵ هزار دلار

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *