اول مانی

FTX بیشتر از ۳ میلیارد دلار بدهی به ۵۰ طلبکار دارد

صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته FTX، بدهی بالغ بر ۳.۱ میلیارد دلار به ۵۰ طلبکار برتر خود دارد؛ داده های موجود در پرونده دادگاهی این شرکت، ۱۰ طلبکار اصلی FTX نزدیک ۱.۴۵ میلیارد دلار طلب از این صرافی دارند.

شایان ذکر است که در این پرونده دادگاهی، هیچ نامی به صورت مشخص ذکر نشده است و بزرگ ترین مورد بدهکاری این صرافی کمی بیشتر از ۲۲۵ میلیون دلار است.

در این بایگانی آمده است:

فهرست ۵۰ برتر بر اساس اطلاعات بستانکار موجود در حال حاضر بدهکاران است، از جمله اطلاعات مشتری که قابل مشاهده بوده است اما در حال حاضر قابل دسترسی نیست.

تحقیقات بدهکاران در مورد مبالغ ذکر شده، از جمله پرداخت هایی که ممکن است انجام شده باشد اما هنوز در دفاتر و سوابق بدهکاران منعکس نشده است، ادامه دارد؛ پیش از این، یک پرونده نشان می داد که شرکت ممکن است بیش از یک میلیون طلبکار داشته باشد.

FTX نزدیک دو هفته پیش برای حمایت از ورشکستگی فصل ۱۱ ثبت نام کرد و چیزی بین ۱۰ تا ۵۰ میلیارد دلار دارایی و بدهی و همچنین بیش از ۱۰۰۰۰۰ طلبکار را ذکر کرد؛ گزارش فایننشال تایمز می گوید که FTX تنها ۹۰۰ میلیون دلار دارایی نقدی در مقابل ۸.۹ میلیارد دلار بدهی در آستانه ورشکستگی داشت.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: اعلام تمایل ریپل به خرید قسمت هایی از صرافی FTX

بیشتر بدانید: انصراف وکیل مدیرعامل FTX از همکاری با او

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *