اول مانی
استیبل کوین

جنت یلن، وزیر خزانه داری آمریکا که یکی از منتقدان ارزهای دیجیتال است، تصمیم دارد که این هفته در دیداری با کارگروه بازارهای مالی در رابطه با استیبل کوین ها بحث و گفت و گو کند.

به گزارش کریپتوبرفینگ، بر اساس بیانیه ای که منتشر کرده، جنت یلن قرار است با قانون گذاران ایالات متحده دیدار کند و با آنها در رابطه با استیبل کوین ها صحبت کند.

در اطلاعیه وزارت خزانه داری امریکا امده است که نشست یلن با کارگروه بازارهایی مالی، که از جانب رئیس جمهور این کشور منصوب شده است، روز دوشنبه ۲۸ تیر برگزار می شود. این کارگروه متشکل از اعضای دفترکنترل ارز و سازمان بیمه سپرده فدررال امریکا می باشد.

جنت یلن، وزیر خزانه داری آمریکا در این رابطه گفت:

گرد هم آوردن قانون گذاران ما را قادر می کند تا مزایای بالقوه استیبل کوین ها را ارزیابی کنیم و در عین حال خطرات آن را کاهش دهیم.

او همچنین افزود:

نهادهای دولتی مؤظفند در تنظیم مقررات با همدیگر همکاری کنند و پیشنهادهایی را به مقامات ارائه دهند.

در پایان سال گذشته، PWG گزارشی را در رابطه با استیبل کوین ها منتشر کرد که خزانه داری ر این باره می گوید مبنایی برای این جلسه خواهد بود. اما به طور کلی اپراتورهای استیبل کوین ها ناظر فدرال مشخصی برای پاسخگویی در ایالات متحده ندارند، در عوض با لایحه ها و مجوزهای ایالتی سرو کار دارند.

این روزها موضوع قانون گذاری مناسب استیبل کوین ها در ایالات متحده بسیار به چشم می اید. چند روز قبل، جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، به یک کمیته فرعی سنا گفت که قانون مند کردن استیبل کوین ها یک راه حل مستقیم تر برای پرداخت های ایالات متحده در مقایسه با صدور ارز دیجیتال بانک مرکزی توسط فدرال رزرو می باشد.در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: جهش احتمالی بیت کوین در بازارها نزدیک است

بیشتر بدانید: نهنگ دوران ساتوشی بعد از ۹ سال از خواب بیدار شد

بیشتر بدانید: استیو وزنیاک: بیت کوین بهتر از طلا است

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *