اول مانی

فراهم امکان خرید ارز دیجیتال با کارت اعتباری توسط یونی سواپ

صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ با همکاری شرکت فین تک مون پی امکان خرید ارزهای دیجیتال با استفاده از کارت های بانکی، کارت های اعتباری و حواله بانکی را برای خود فراهم می کند.

براساس اطلاعیه منتشر شده در ۲۰ دسامبر (۲۹ آذر ماه)، کاربران این صرافی می توانند ارزهای فیات را در شبکه های اتریوم، آپتیمیزم، آربیتروم و پالیگان به ارز دیجیتال تبدیل کنند.

طبق گفته Uniswap، صرافی های غیرمتمرکز (DEX) به دلیل محافظت داخلی از کاربر، کیف پول های خودسرپرست، پروتکل های بدون مجوز، غیرقابل تغییر و دفتر کل عمومی شفاف، گزینه ای بسیار امن تر از صرافی های متمرکز (CEX) هستند.

در ابتدا، Uniswap بسته به منطقه کاربر از Dai (DAI)، اتر (ETH)، USD Coin (USDC) ،Tether (USDT)، بیت کوین پیچیده (wBTC) و Wrapped Ether (wETH) پشتیبانی می کند.

در ۲۲ نوامبر، کوین تلگراف گزارش داد که Uniswap به دلیل به روز رسانی خط مشی حفظ حریم خصوصی خود برای به روز رسانی سیاست حفظ حریم خصوصی خود برای شامل جمع آوری و ذخیره سازی داده های کاربر، که برای بسیاری با ارزش های اصلی کریپتو مغایرت دارد، با واکنش شدید برخی از اعضای جامعه مواجه شد.

اکنون، گزینه های پرداخت بانکی برای کاربران بیشتر ایالت ها در ایالات متحده، برزیل، بریتانیا و منطقه پرداخت یورو در دسترس است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: پیشی گرفتن درآمد روزانه صرافی غیرمتمرکز GMX از یونی سواپ

بیشتر بدانید: راه اندازی تجمیع کننده بازار NFT یونی سواپ

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *