اول مانی

استفاده از NFT ها توسط ناشر کتاب درسی پیرسون

ناشر کتاب های درسی پیرسون (Pearson) برنامه های خود را برای استفاده از توکن های غیرمثلی (NFT) برای پیگیری فروش کتاب های درسی دیجیتال و به صورت موثر در خصوص کاهش بازار ثانویه کتاب های درسی دیجیتال خود فاش کرده است.

طبق گزارش بلومبرگ در اول آگوست (۱۰ مرداد)، اندی برد (Andy Bird)، مدیرعامل پیرسون، قصد دارد NFT ها را به کتاب های درسی دیجیتال خود اختصاص دهد تا بتواند فروش بهتری را دنبال کند و درآمدی را که قبلا در بازار ثانویه از دست می رفت، به دست آورد.

برد امیدوار است که این شرکت بتواند از این فناوری برای کسب پورسانت در فروش کتاب های درسی خود استفاده کند که معمولا به صورت خصوصی از دانش آموزی به دانش آموز دیگر انجام می شود.

وی خاطرنشان کرد که یک کتاب درسی پیرسون معمولا تا هفت بار در طول عمر خود مجددا فروخته می شود.

همانگونه که پیرسون در حال بررسی گزینه های خود با فناوری بلاک چین برای حذف درآمدهای بیشتر از فروش است؛ برد اضافه کرد که شرکت او به دنبال راه هایی است که شرکتش بتواند از متاورس استفاده کند.

اگر قرار باشد ارزش بازار دنیای مجازی تا سال ۲۰۲۶ (۱۴۰۵) با بیشتر از ۵۰ میلیارد دلار برآورده شود، حرکت به سوی متاورس می تواند در میان مدت سودآور باشد.

این ناشر مستقر در لندن قسمتی از گروه رو به رشدی از نهادهای دانشگاهی است که به دنبال متاورس هستند؛ هفته قبل، دانشگاه علم و صنعت هنگ کنگ (HKUST) نخستین کلاس درس خود را در متاورس راه اندازی کرد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: هزینه ۲.۷ میلیارددلاری کاربران کریپتو در نیمه اول سال برای NFT

بیشتر بدانید: راه اندازی اولین ای تی اف NFT تحت تتر صرافی کوکوین

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *