اول مانی

کاربران می توانند با وب گردی در مرورگرها، بیت کوین دریافت کنند

مرورگر بریو (Brave) در ابتدا ایده ی اعطای پاداش های رمزارزی به کاربران مرورگر خود را مطرح کرد و در اثر آن، این مرورگر با افزایش تعداد کاربران خود مواجه شد، اما کاربران اکنون می توانند قابلیت های مشابهی را در تعدادی از مرورگر ها از جمله گوگل کروم و بریو داشته باشند و از این طریق، بیت کوین (BTC) دریافت کنند.

استارتاپ عرصه تکنولوژی تبلیغات، اسلایس (Slice) بتازگی اعلام کرد که پرداخت های بیت کوین را به افزودنه مرورگر خود افزوده است.

به دنبال این امر، کاربران می توانند با مشاهده تبلیغات در حین وب گردی، رمزارز دریافت کنند؛ افزودنه رایگان شرکت اسلایس بر روی مرورگرهایی همچون گوگل کروم، مایکروسافت اج، موزیلا فایرفاکس و حتی بریو کار می کند.

قابلیت جدید این افزونه بر پایه فناوری شرکت استارتاپ پرداخت بیت کوین، Zebedee است و از شبکه لایتنینگ بیت کوین برای ریز پرداخت ها استفاده می کند.

کاربران در هنگام وب گردی با تبلیغات اضافی در صفحات مرورگر روبرو می شوند که با مشاهده این تبلیغات، امتیازاتی را به نام Slices به دست می آورند که می توانند آنها را از طریق حساب کاربری Zebedee مبادله کرد.

دارینا اومانسکی (Darina Omanski)، مدیر اجرایی شرکت اسلایس و یکی از بنیان گذاران این استارتاپ، در این باره افزود:

امروزه، افرادی که وب گردی می کنند، حق دارند استانداردهای بالایی را در ازای توجه خود دریافت کنند و این ارزش بلافاصله در قالب پول واقعی به آنها ارائه می شود.

سخنگوی شرکت Zebedee در گفت و گو با رسانه رمزارزی Decrypt افزود:

کاربران مرورگر بریو، از این پس می توانند همزمان پاداش های بیت کوین را از طریق Slices و رمزارز اصلی این مرورگر، بت (BAT) را دریافت کنند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: هدیه نیم میلیون دلاری مرورگر Brave، به کاربران خود

بیشتر بدانید: پشتیبانی مرورگر Brave از dApp های سولانا

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *