اول مانی
وریفای پرفکت مانی

پرفکت مانی یکی از سیستم های پرداخت انلاین است مه در سال ۲۰۰۷ میلادی پا به این عرصه گذاشت. اول مانی با ارائه خدمات پرفکت مانی این امکان را به شما می دهد تا بدون نیاز به ارز فیات در هر جای دنیا که هستید اقدام به تهیه مایحتاج خود کنید و ترسی نداشته باشید که آن را از دست دهید. این نکته را به یاد داشته باشید که برای مقرون به صرفه بودن این تبادلات باید با وریفای کردن حساب پرفکت مانی آشنا شوید.

حساب پرفکت مانی
حساب پرفکت مانی

انواع حساب پرفکت مانی

ثبت نام در سایت پرفکت مانی به دو دسته شخصی(Personal) و کاری(Business) تقسیم می شوند. حساب های شخصی مخصوص به یک فرد حقیقی و حساب های کاری نیز مخصوص یک شرکت یا نهاد و یا فرد حقوقی می باشند. دارندگان حساب های کاری می توانند از یک حساب کاری برای گروه خود استفاده کنند و از آن برای کسب و کارهای خود بهره ببرند. در نهایت نیز هر کاربر پرفکت مانی یکی از ۳ حالت زیر را خواهد داشت:

نرمال

افتتاح حساب پرفکت مانی اختصاص داده شده به تمام مشتریان جدید ثبت شده بدون هیچ گونه محدودیتی در استفاده از سیستم.

پرمیوم

افتتاح حساب پرفکت مانی اختصاص داده شده به مشتری فعال برای بیش از ۱ سال یا با ارزش قطعی گردش مالی. برای ارتقاء حساب معمولی، یک مشتری باید درخواست جداگانه ای را به خدمات مشتریان ارسال کند. وضعیت پرمیوم شرایطی را ایجاد می‌ کند که تعدادی از هزینه های کمیسیون کمتر از مشتریانی نرمال شود.

پارتنر

با توجه به صلاح دید Perfect Money Administration به شرکا اختصاص داده شده است تا پرداخت های B2B شرکت هایی را که مشاغل خود را از طریق اینترنت اداره می کنند بهینه سازی کند.

وریفای کردن حساب پرفکت مانی

به طور کلی، روند وریفای کردن حساب پرفکت مانی بسیار ساده است و به ۳ مرحله تقسیم شده است:

  • تایید هویت
  • تایید آدرس
  • تایید شماره تلفن شما
وریفای کردن حساب پرفکت مانی
وریفای پرفکت مانی

تفاوت حساب وریفای شده با حساب وریفای نشده در چیست؟

ایجاد حساب پرفکت مانی به سادگی وارد کردن اطلاعات شخصی و یک آدرس ایمیل است. بعد از افتتاح حساب شما صاخب یک حساب کاربری در پرفکت مانی می شوید که بدون نیاز به احراز هویت می توانید از خدمات آن بهره مند شوید.

تفاوت اصلی حساب احراز هویت شده با حساب احراز هویت نشده در کارمزد، انتقال وجه و هزینه تراکنش ها می باشد. کارمزد انتقال وجه تراکنش ها برای حساب های احراز هویت نشده ۱.۹۹ درصد می باشد. کارمزد برای حساب کاربری تان که احراز هویت را به درستی انجام داده اید ۰.۵ درصد می باشد. البته با وریفای کردن یک سری خدمات فرعی دیگر نیز برایتان باز می شود که برای کاربران ایرانی چندان قابل استفاده نیست.

برای وریفای پرفکت مانی، بعد از وارد شدن به پنل کاربری خود، از منوی بالای صفحه باید گزینه settings را انتخاب کنید. بعد از انتخاب این گزینه، به قسمت Account Verification رفته و بر روی گزینه Verification Management کلیک کنید. برای ارسال مدارک جهت احراز هویت پرفکت مانی باید بخش Name Validation را انتخاب کنید.

تأیید هویت

در این مرحله زمانی که این فvایند را می خواهید انجام دهید به پاسپورت یا گواهینامه بین المللی نیاز دارید. چنانچه شما پاسپورت ندارید به هیچ عنوان نگران نباشید همکاران ما در این مرحله برای شما یک ID CARD ایجاد می کنند تا مرحله اول وریفای پرفکت مانی را به راحتی انجام دهید.

نکته: اسکن مدارک باید با رزولوشن بالا و در یکی از فرمت های رایج مثل jpg، jpeg، png یا pdf انجام شود.

تائید آدرس

ارسال مدارک برای تایید ادرس، از بخش Address Validation انجام می شود. در این مرحله شما به مدارکی نیاز دارید تا وریفای آدرس شما انجام شود. متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن مدارک را برای تاید ادرس شما تهیه می کنند.

نکته: مدارکی که هویت شما را تایید می کند در مدت زمان یک تا دو روز کاری بررسی می شوند.

وریفای کردن حساب پرفکت مانی
وریفای کردن حساب پرفکت مانی

تائید شماره تلفن

در این مرحله که اخرین مرحله است، شماره تلفن شما تایید می شود. شماره تلفنی خود را در قسمت مربوطه وارد کنید و آن را تایید کنید. در عرض یک دقیقه با شما تماس گرفته می شود. پس باید به دقت گوش دهید و برای تکمیل و تایید شماره تلفن، کد دریافت شده را در قسمت مربوطه وارد کنید.

نکته: از آنجا که پرفکت مانی یک سرویس بین المللی است پس مطمئن باشید که شماره تلفن خود را در قالب بین المللی وارد کرده اید.

زمانی که شما این ۳ مرحله را به اتمام رساندید، بعد از بررسی مدارک و تایید توسط کارشناسان ما، وریفای حساب شما انجام می شود.

چگونه می توانیم اطلاعات پروفایلمان را ویرایش کنیم؟

به منظور ویرایش اطلاعات پروفایل، بعد از ورود به حساب کاربری خود، با انتخاب گزینه “settings” نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنید.

در آخر به این نکته توجه کنید که وریفای حساب های کاربری مقدور است که مدارک ارسالی کاربر آن، توسط دارالترجمه رسمی ترجمه شده و با مهر دارالترجمه، مهر شده باشد.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: آشنایی با برترین بروکرهای پرفکت مانی

بیشتر بدانید: خرید دلار پرفکت مانی

بیشتر بدانید: ووچر پرفکت مانی چیست؟


سوالات متداول:

آیا وریفای کردن حساب پرفکت مانی برای من تعهد خاصی را ایجاد می کند؟

خیر شما با ارسال مدارک خود تنها صحت و درستی اطلاعات وارد شده۸ در حسابتان را تایید می کنید و همین موضوع تعهدی را برای شما به دنبال نخواهد داشت.

وریفای کردن حساب پرفکت مانی چه مدت زمانی لازم دارد؟

ارسال مدارک برای این کار زمان کوتاهی را از شما خواهد گرفت. اما برای تایید آن توسط پرفکت مانی باید یک تا دو روز کاری منتظر بمانید.

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *