اول مانی

راه اندازی خدمات مشاوره رمزارزی ویزا برای بانک ها

پرچمدار پرداخت های بین المللی، شرکت ویزا، در بیانیه ای اعلام کرد یک شیوه مشاوره ای جهانی برای رمزارزها به وجود آورده است تا به موسسه های مالی کمک کند تا تجارت رمزارزهای خود را گسترش دهند، زیرا تقاضا برای محصولات مختلف رمزنگاری همچنان در حال رشد است.

کوی شفیلد رئیس قسمت رمزارزهای ویزا، به CoinDesk گفت:

“ما فکر می کنیم که ویزا در کمک به ایجاد پل ارتباطی میان بانک ها و اکوسیستم رمزارزها نقش مهمی به عهده دارد. هر بانکی باید یک استراتژی رمزارزی داشته باشد”.

تیم مشاور رمزارزهای ویزا در کنار گروه مشاور و تجزیه و تحلیل این شرکت کار خواهد کرد تا به بانک ها در باره استراتژی و اجرای کریپتو مشاوره دهد و همچنین به بانک ها در به وجود آوردن تیم های اختصاصی رمزارزها کمک کند.

شفیلد می گوید در نه ماه گذشته یک نقطه عطف وجود داشته است که در آن بانک ها متوجه شده‌اند که مصرف کننده هایشان می خواهند به رمزارزها دسترسی داشته باشند. با توجه به گفته شفیلد، در عین حال، آن ها همچنین می خواهند بفهمند که چگونه می توانند کسب و کارهای رمزنگاری مثل صرافی ها و کیف پول ها خدمات بهتری ارائه دهند.

در مطالعه‌ای که جدیدا توسط Visa انجام شد، ۱۸ درصد از شرکت کنندگان جهانی نشان دادند که بسیار احتمال دارد تا بانک های اصلی خود را به بانکی که محصولات مربوط با رمزارزها را ارائه می دهد، در سال آینده تغییر دهند. در بازارهای جدید این رقم به ۲۴ درصد افزایش یافته است. و برای مصرف کنندگانی که از قبل دارای رمزارز هستند، مطالعه ویزا نشان داد که تقریبا ۴۰ درصد از شرکت کنندگان تمایل داشتند بانک های خود را به بانک هایی که محصولات رمزنگاری ارائه می دهند تغییر دهند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: سختگیری انگلیس روی تراکنش های مرتبط با رمزارزها

بیشتر بدانید: متوقف شدن اصلاح قیمت رمزارزها

بیشتر بدانید: پذیرش رمزارزها در بزرگترین سوپرمارکت کرواسی!

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *