اول مانی

واکنش بوترین به انتقادات طرح شده علیه بنکمن فرید

پس از سقوط و ورشکستگی FTX، اکثریت جامعه ارزهای دیجیتال به صورت قاطع علیه سم بنکمن فرید، بنیان گذار و مدیرعامل سابق این شرکت موضع گرفته اند و بسیاری از آنان خواهان زندان و شدیدترین مجازات های قانونی برای او شده اند.

ویتالیک بوترین، خالق اتریوم (ETH) هم می گوید که بنیان گذار FTX به عنوان یک شخصیت عمومی سزاوار همه واکنش هایی است که دریافت می کند.

وی حتی باور دارد که این امر برای تاکید بر ارزش های کلیدی جامعه ارزهای دیجیتال مفید است.

از طرف دیگر، به گفته ویتالیک بوترین، سم بنکمن فرید به عنوان یک انسان، سزاوار حمایت و عشق است و خالق اتریوم امیدوار است که او دوستان و خانواده ای داشته باشد که این عشق را به او ابراز کنند.

با این حال، بسیاری از منتقدان با بوترین مخالفت کردند و ادعا کردند که بنکمن فرید تا آخرین لحظه و حتی پس از آن هم با کلاهبرداری و سوءنیت عمل کرده است.

به نظر می رسد که جامعه ارزهای دیجیتال در موضع خود در برابر اقدام سام بنکمن فرید، مدیر عامل سابق FTX اتفاق نظر دارند؛ اکثریت قاطع واکنش ها کاملاً منفی است و بسیاری خواستار زندان و شدیدترین مجازات های نظارتی هستند.

قبل از استعفا از سمت مدیرعاملی، او به کاربران اطمینان داد که بازوی FTX مستقر در ایالات متحده کاملاً مایع است و در آشفتگی گرفتار نشده است؛ یک روز بعد، اعلام ورشکستگی کرد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: بوترین: سقوط FTX از لونا و MtGox هم بدتر است

بیشتر بدانید: بوترین: تیم تِرا می خواسته اند که بازار را دست کاری کنند

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *