اول مانی

انتقال ۱میلیون دلار اتریوم توسط ویتالیک بوترین به کوین‌بیس

طبق داده‌های زنجیره‌ای، کیف پولی مرتبط با ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم (ETH) 600 اتر به ارزش تقریباً ۱ میلیون دلار را اوایل امروز برای کوین‌بیس ارسال کرد.

تا زمان انتشار، انگیزه پشت این معامله همچنان حدس و گمان است. معمولاً انتقال به مبادله به معنای قصد فروش ترجمه می شود. با توجه به اینکه اخیراً قیمت اتریوم با مشکل مواجه شده است، تراکنش بوترین می‌تواند فشار فروش بیشتری را بر دارایی دیجیتال وارد کند.

در همین حال، کارگزار روی زنجیره Lookonchain گزارش داد که کیف پول Vitalik.eth 251000 RAI را در پلتفرم DeFi Maker بازپرداخت کرد و ۱۰۰۰ ETH (حدود ۱.۶۷ میلیون دلار) را در ۲۰ آگوست برداشت کرد.

کیف پول معروف به “vitalik.eth” هفت سال پیش ساخته شد و حاوی ۳۹۹۳ ETH به ارزش ۶.۵ میلیون دلار تا زمان انتشار بود. CryptoSlate با استفاده از داشبورد Arkham Intelligence تایید کرد که کیف پول متعلق به یکی از بنیانگذاران اتریوم است. سایر دارایی های دیجیتال موجود در این کیف پول شامل ۸۴۰۰۰ دلار سکه USD (USDC) و ۵۸۰۰۰ دلار Wrapped Ethereum (WETH) است.

این اولین باری نیست که بوترین دارایی ها را به یک صرافی ارز دیجیتال منتقل می کند. در اوایل سال، یکی از بنیانگذاران اتریوم ۲۰۰ ETH را در ماه مارس به Kraken ارسال کرد. تقریباً در همان دوره، بوترین چندین آلتکوین ناخواسته (sh*tcoins) را برای ۴۳۹.۲۵ ETH تخلیه کرد.


مقالات مرتبط:

بیشتر بدانید: تعداد تراکنش های روزانه ریپل از اتریوم پیشی گرفت

بیشتر بدانید: دونالد ترامپ نزدیک به نیم میلیون دلار اتریوم در اختیار دارد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *