اول مانی

ارزش NFT ها مطلقا به دلیل کمیابی آنها نیست

اریک کالدرون، خالق مجموعه توکن‌های غیرمثلی کرومی اسکوییگلز (Chromie Squiggles)، در مصاحبه اخیر خود درمورد آینده ارزش NFT ها گفته که ما باید از بازار فعلی ارزهای دیجیتال که درگیر فومو شده‌ است، فراتر برویم و حالتی را در نظر بگیریم که کل شرکت‌ها می‌توانند خدماتشان را به‌راحتی به افراد ارائه دهند.

زمستان رمزنگاری باعث شد تا در سال گذشته بیش از ۹۰ درصد از حجم معاملات NFT ، بیش از ۹۰ ٪ کاهش یابد؛ حتی مجموعه های مارکی مانند کلوپ قایق بادبانی میمون و آزوکی از رکود رنج می بردند؛ در عین حال، تعداد معاملات بصورت پیوسته افزایش یافته است به عنوان NFT های ارزان قیمت که به عنوان “کلکسیون های دیجیتال” صورت می گیرد و توسط شرکت های سنتی مانند Reddit یا استودیوی هالیوود Warner Bros. Discovery توسط مصرف کنندگان ارائه می شود.

او برای مثال، به جاذبه‌های گردشگری مثل برج ایفل اشاره کرده است که با استفاده از فناوری بلاک چین می‌توان عکس‌هایی از آن را به‌صورت NFT در‌آورد و درآمد حاصل از فروش آنها را به نگهداری از این برج و هنرمندان مختلف پرداخت کرد.

کالدرون تاکید کرده است که ارزش NFTها مطلقا به‌خاطر کمیابی آنها نیست و ما می‌توانیم از این مسئله استفاده کنیم.

Calderon در سال ۲۰۲۰ Squiggles Chromie را ایجاد کرد؛ طبق گفته NFT Price Floor ، کف قیمت فعلی این مجموعه ۱۲.۵ ETH (حدود ۲۰،۰۰۰ دلار) است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: پیشرفت بازار NFT بلر از زمان راه اندازی خود

بیشتر بدانید: افزایش فروش هفتگی بازار NFT ها پس از ایردراپ توکن های بلر

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *