اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
24300

خرید دلار پرفکت مانی از ما

23450

فروش دلار پرفکت مانی به ما

memo

memo: پرفکت مانی یکی از راخت ترین راه هایی است که می توان از آن برای انتقال وجه به دیگر حساب ها در خارج از کشور استفاده کرد. همچنین می توان با استفاده از این حساب آنلاین، از سایت های معتبر خارجی محصولات دلخواه را خریداری کرده و وجه آن را به شکل های مختلف پرداخت کنیم. بر اساس توضیحات گفته شده و برای انجام هر یک از موارد بالا، مجبور به داشتن یک حساب پرفکت مانی هستیم.

عضویت در سایت پرفکت مانی کار چندان پیچیده ای نیست و هر یک از کسانی که علاقه مند هستند تا از امکانات این سایت استفاده کنند تنها کافیست تا به آدرس سایت مراجعه کنند و مراحل ثبت نام در سایت پرفکت مانی را با دقت انجام دهند.

memo در پرفکت مانی
memo در پرفکت مانی

این نکته را نر نظر داشته باشید که بعد از تمام شدن مراحل ثبت نام ایمیلی حاوی فعال شدن اکانت تان برای شما ارسال خواهد شد که در این ایمیل شماره عضویت تان برایتان ارسال خواهد شد. ما پیشنهاد می کنیم که این کد را در جای مطمئنی حفظ کنید زیرا ممکن است در بسیاری از موارد از آن استفاده شود.

بحث اصلی در این مقاله در رابطه با عبارت memo در پرفکت مانی است. ممکن است به دلایل مختلف از جمله حمله هکرها به حساب کاربری، پرفکت مانی برای محافظت از حساب، ان را مسدود کند. هر چند ممکن است موارد دیگری نیز برای مسدود کردن حساب وجود داشته باشد اما آنچه که مهم است پس گرفتن حساب می باشد که باید طی ارسال فرمی به پشتیبان پرفکت مانی اقدام به این کار کنید.

memo در پرفکت مانی
ممو در پرفکت مانی

قبل از هر چیزی باید این نکته را یادآوری کنیم که پرفکت مانی ساختار مشخصی برای رسیدگی به این مشکلات ندارد به همین دلیل مجبور خواهید بود که به سایت پرفکت مانی مراجعه کنید و به صفحه تیکت پشتیبانی مراجعه کنید و در آنجا فرم مربوطه را تکمیل و ارسال کنید. در فرم درخواستی از شما چند مورد خواسته می شود که در اینجا به طور مختصر برایتان توضیح داده ایم:

  • در کادر اول که Your name می باشد که باید نام و نام خانوادگی تان را وارد کنید.
  • در کادر بعدی ایمیل خود را که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید، بنویسید.
  • در کادر سوم که همان شماره عضویت یا Member ID می باشد، مجبور به وارد کردن شماره عضویت خود می باشید. این شماره در ایمیل عضویت شما در پرفکت مانی موجود است.
  • در کادر Department باید گزینه Problem with my account را انتخاب کنید.
  • در کادر بعدی نیز عنوانی را به انگلیسی وارد کنید. (مثلاً مسدود شدن حساب)
  • در کادر آخر که Memo نام دارد، باید درخواست خود را به انگلیسی تایپ کنید. در این بخش شما می توانید تمام جزئیات، اعم از چگونگی پیدایش مشکل و مابقی موارد را عنوان کنید.
  • و در آخر با تایپ حروف در گزینه بعدی و کلیک بر روی گزینه Continue درخواست خود را ثبت کنید.

حال باید منتظر پاسخ از طرف تیم پشتیبانی پرفکت مانی باشید. گفته می شود که پرفکت مانی برای بازگردانی حساب های مسدود شده ۱۰۰ دلار هزینه نیز دریافت خواهد کرد.در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: خرید پرفکت مانی و احراز هویت سریع

بیشتر بدانید: خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام

بیشتر بدانید: تبدیل ووچر به ریال | تبدیل ووچر پرفکت مانی به ریال

, , , , , , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *