اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
24300

خرید دلار پرفکت مانی از ما

23450

فروش دلار پرفکت مانی به ما

کد ووچر چیست

در مقاله قبلی به طور کامل سیستم پرفکت مانی و خدماتی که پرفکت مانی ارائه می دهد را توضیح دادیم. ووچر پرفکت مانی نیز یکی از روش هایی است که می توان به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن مبلغی را برای افرادی در سراسر دنیا انتقال داد. در واقع ووچر (e-voucher) یک کارت شارژ در حساب پرفکت مانی محسوب می شود که از دو کد تشکیل شده است یک کد ووچر ۱۰ رقمی و یک کد فعالسازی ۱۶ رقمی می باشد.

کد ووچر چیست؟

خیابان ها و مراکز خرید در دهه های گذشته دستخوش تغییرات گسترده ای شده اند که بیشتر به دلیل گسترش خریدهای اینترنتی می باشد. توانایی محدود کردن نتیج جستجو به جاای جستجوی قفسه های خرید بی پایان، به این معنی می باشد و حتی بسیاری از ما زمانی که برای استراحت های نهار و عصر می گذاریم را صرف جستجوی آنلاین می کنیم. با این وجود ممکن است گاهی اوقات تاثیرات منفی بر حساب های بانکی ما داشته باشد و بیشتر اوقات ما در انتظار پرداختی که مدت ها منتظر بودیم، نگه می دارد. در اینجا کد ووچر یا کد تخفیف به دردمان می خورد.

یکی از مزایای بسار خوب استفاده از کد ووچر پرفکت مانی (e-voucher)، این است که می توانید بدون ایجاد حساب پرفکت مانی و یا داشتن هیچگونه حسابی، کد ووچر خریداری کنید. برای خرید ارزان ووچر پرفکت مانی می توانید به صرافی های معتبری مثل صرافی آنلاین اول مانی مراجعه کنید که خدمات پرفکت مانی را به صورت شبانه روزی به شما ارائه می دهد.

کد ووچر پرفکت مانی (e-voucher) چه کاربردی دارد؟

شما می توانید با استفاده از کد ووچر پرفکت مانی حسابتان را در پرفکت مانی شارژ کنید. شما می توانید به راحتی از طریق حساب پرفکت مانی خود، کد ووچر ایجاد کنید.

با استفاده از این کد شما می توانید از سایت هایی که خرید با کد ووچر را پشتیبانی می کنند به راحتی خرید کنید.

ایجاد کد ووچر در پرفکت مانی

اگر شما حساب پرفکت مانی دارید و می خواهید که e-voucher دریافت کنید باید مراحل زیر را انجا دهید:

در ابتدا وارد صفحه اصلی اکانت پرفکت مانی خود شوید و روی گزینه “Deposit” کلیک کنید.

کد ووچر(e-voucher)

حال در این صفحه باید گزینه “e-Voucher” را انتخاب کنید.

کد ووچر

در این صفحه شما باید بر روی گزینه “Purchase a new e-Voucher” کلیک کنید.

کد ووچر پرفکت مانی

حال در این مرحله اگر شما چندین حساب دارید باید در قسمت ‘Account to charge from‘، حساب کد ووچر خود را انتخاب کنید. مقدار ووچر را می توانید از قسمت ‘Amount of e-Voucher‘ تغییر دهید. در پایان نیز باید روی گزینه “Preview purchase” کلیک کنید.

e-Voucher

در مرحله آخر برای دریافت کد ووچر باید تمام اطلاعات نمایش داده شده را بخوانید و در صورتی که مورد تایید بود گزینه “Purchase e-Voucher” را انتخاب کنید.

کد ووچر

پس از اینکه سفارش خود را تکمیل کردید پیامی از طرف سایت پرفکت مانی برای شماره همراهتان که در زمان ثبت نام، ثبت کرده اید ارسال می شود که این پیام حاوی کد فعالسازی می باشد. به این نکته توجه داشته باشید که این کدها تاریخ انقضا ندارد و اگر می خواهید فورا از آن استفاده نکنید، می توانید ان را در جایی ذخیره کنید و هر زمانی که لازم بود از آن استفاده کنید.

شارژ حساب پرفکت مانی با استفاده از کد ووچر (e-voucher)

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم شما می توانید با استفاده از کد ووچر پرفکت مانی، حسابتان را به راحتی شارژ کنید. برای شارژ حساب پرفکت مانی باید وارد قسمت “e-Voucher” شوید و اطلاعات خود را وارد کنید و گزینه ”Active an e-Voucher” را انتخاب کنید.

e-voucher

شما در پایان این مقاله می توانید به راحتی کد ووچر دریافت کنید. در صورتی که در رابطه با خرید ووچر پرفکت مانی، خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت و یا خرید دیگر رمزارزها سوالی دارید می توانید با ما در میان بگذارید.

بیشتر بدانید: پرفکت مانی چیست؟ همه چیز در مورد پرفکت مانی

, , , , , , , , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *