اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
25450

خرید دلار پرفکت مانی از ما

24700

فروش دلار پرفکت مانی به ما

برای خرید ووچر بدون ثبت نام کلیک کنید

پی اس ووچر

مطمئنا تا به امروز نام پی اس ووچر را شنیده اید و یا شاید نیز کلماتی معادل آن چون فوچرز یا پریمیوم ووچر را شنیده اید. اگر اهل دنیای نیز نباشید و تا به امروز نخواسته باشید از سایت های خارجی خدمات یا محصولی را دریافت کنید، عنوان کد پی اس ووچر یا همان پریمیوم ووچر را در انواع اکانت های خود مثل اکانت پلی استیشن دیده اید.

کد پی اس ووچر چیست؟

کد پی اس ووچر یک کد چند رقمی است که ترکیبی از اعداد و حروف می باشد. کد پی اس ووچر به صورت قراردادی بین یک سری سایت های مشخص تبادل می شود. اما بهتر است این نکته را فراموش نکنید که تمام سایت ها و فروشگاه ها از این کد پشتیبانی نخواهند کرد و تنها در سایت هایی می توانید معامله کنید که از پی اس ووچر پشتیبانی می کنند.

اگر قصد دارید از فوچرز استفاده کنید می توانید به این سایت ها بروید و در قبال دریافت خدمات و خرید محصولات در آن سایت، فوچرز پرداخت کنید. اگر به تجارت و یا خدمات خاصی مشغول هستید می توانید با مراجعه به این سایت ها در قبال ارائه خدمات خاص خود کد پی اس ووچر دریافت کنید.

psvoucher

مزایای پی اس ووچر

همانطور که همه می دانید این روزها تنوع در روش های پرداخت ارزی در حال افزایش است اما متاسفانه به دلیل تحریم هایی که بر علیه ایران وجود دارد استفاده از این روش ها کار آسانی نیست. پی اس ووچر یکی از روش هایی است که برای کاربران ایرانی به مراتب ساده تر از دیگر روش هایی از قبیل پی پال می باشد. از مهم ترین مزایای خرید و فروش پریمیوم ووچر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • به دلیل سهولت در استفاده، سایت های زیادی از پی اس ووچر به عنوان یک روش پرداخت استفاده می کنند.
  • شارژ حساب کاربری در سایت هایی که از پی اس ووچر استفاده می کنند.
  • خرید از سایت های خارجی پذیرنده پریمیوم ووچر مثل خرید بازی های پلی استیشن.
  • امکان تبدیل پی اس ووچر به پرفکت مانی و تمام ارزهای دیجیتال دیگر مانند بیت کوین.
  • استفاده آسان به خصوص برای افرادی که در ایران زندگی می کنند.
  • نامشخص بودن هویت فردی که از پی اس ووچر استفاده می کند.
  • عدم قابلیت رهگیری یا دنبال کردن کد ووچر.

 تفاوت پی اس ووچر و ارز دیجیتال

مهم ترین تفاوت پی اس ووچر با ارز دیجیتال در این است که ارزهای دیجیتال یک سری سهام مالی می باشند. به همین دلیل تمام ویژگی هایی که از یک سهم بورس می توان انتظار داشت را می توان در آن دید. که می توان به سود، ضرر و خرید و فروش اشاره کرد.

در پریمیوم ووچرز نمی توان با همچین ویژگی هایی به هیچ عنوان رو به رو شد. شما تنها می توانید با پرداخت مبلغی، اعتباری را بخرید. این اعتبار تا زمان داشتن کد پریمیوم ووچرز پابرجا خواهد ماند و هیچ گونه سود و ضرری نخواهد داشت. در یک توضیح ساده تر می توان گفت شما با خرید ارز دیجیتال به چشم سرمایه به آن نگاه می کنید اما در خرید پریمیوم ووچرز تنها به دید یک واسطه مالی یا کوپن به آن نگاه می کنید.

سوالی که ممکن است برای هرکسی پیش بیاید این است که در دنیایی که همه به دنبال طلا هستند آیا درست است که کوپن بخریم؟

در پاسخ به این سوال تنها کافیست به یک سوال دیگر پاسخ دهید. آیا شما برای یک پاکت شیر از مغازه، طلا با خود حمل می کنید و آن را به فروشنده می دهید؟ به نظر شما خنده دار نیست که برای یک پاکت شیر، طلا به عنوان یک واسطه مالی محسوب شود؟

داستان ارز دیجیتال و پریمیوم ووچرز نیز همین است. گاهی ما به یک پاکت شیر نیاز داریم اما نه می توانیم از ارز دیجیتال خود استفاده کنیم و نه منطقی است که بخواهیم این چنین کاری بکنیم. در اینجا پریمیوم ووچرز یکی از منطقی ترین راه حل ها می باشد. بهتر است با دیدی بهتر به موضوع پریمیوم ووچرزها نگاه کنیم.

بیشتر بدانید: حساب پرفکت مانی چیست؟

, , , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *