اول مانی

تعداد تراکنش های روزانه ریپل از اتریوم پیشی گرفت

پس از پیروزی جزئی ریپل بر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، فعالیت در بلاک چین به سرعت افزایش یافته است. این افزایش در حال حاضر باعث شده است که XRP در مورد تعداد تراکنش‌های روزانه انجام‌شده بر روی بلاک چین، Ethereum رهبر بازار را شکست دهد.

در حالی که سرخوشی ناشی از حکم قاضی آنالیسا تورس کاهش یافته است، هنوز به اندازه کافی باقی مانده است تا به ایجاد نقاط عطف جدید در XRP Ledger ریپل ادامه دهیم. برجسته ترین آنها تعداد معاملاتی است که از زمان صدور حکم بر روی دفتر کل انجام می شود.

علیرغم پایان یافتن ماه جولای با نرخ پایین، معاملات در ماه آگوست افزایش یافته است. بر اساس داده‌های BitInfoCharts، تراکنش‌های روزانه در ریپل لجر از ابتدای ماه اوت تاکنون به طور مداوم از یک میلیون عبور کرده است.

این امر XRPL را از بلاک چین‌های پیشرو مانند اتریوم (ETH) و بیت‌کوین (BTC) جلوتر می‌آورد، که هر دوی آن‌ها شاهد بوده‌اند که ارقام تراکنش روزانه زیر ۱ میلیون در این ماه رسیده است. در ۲ آگوست، که بهترین روز ماه تا کنون برای ریپل بوده است، ارقام تراکنش از ۱.۳ میلیون گذشت، در حالی که برای اتریوم ۱.۰۴ میلیون و برای بیت کوین ۳۹۰۰۰۰ بود.

نقطه عطف جدید پس از این اتفاق می افتد که XRP برای اولین بار در ماه جولای افت شدیدی را تجربه کرد. اما از آن زمان، بلاک چین در مسیر صعودی قرار گرفته است. بر اساس داده های موجود، شبکه XRP در روز پنجشنبه ۹ آگوست ۱.۱۱۷۳ میلیون تراکنش انجام داد که تقریباً دو برابر کمتر از ۶۱۲۰۰۰ تراکنش در ۲۹ جولای بود.

با این حال، با وجود افزایش تعداد تراکنش‌ها، XRP همچنان از نظر حجم از بیت‌کوین و اتریوم عقب‌تر است. داده‌های Coinmarketcap نشان می‌دهد که حجم بیت‌کوین در روز گذشته ۱۴ میلیارد دلار بوده است، اتریوم با ۴.۲ میلیارد دلار در رتبه دوم و حجم XRP با ۱.۷ میلیارد دلار قرار گرفته است.


مقالات مرتبط:

بیشتر بدانید: همکاری ریپل با بانک مرکزی عربستان سعودی

بیشتر بدانید: ریپل رشدی که بخاطر حکم دادگاه به دست آورد را از دست داد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *