اول مانی

رمزارز ریپل به زودی در صرافی جمینی لیست می شود

صرافی جمینی تایید کرد که پس از چند روز گمانه زنی که توسط یک پست مرموز در حساب تایید شده X خود ایجاد شده بود، اکنون سپرده های XRP را می پذیرد.

این پست که یک شکلک چهره متفکر است، در پاسخ به سوال دیوید گوخشتاین، روزنامه‌نگار رمزارز، که نمی‌داند آیا جمینی XRP را مجدداً فهرست می‌کند، ایجاد شد.

جمینی در اطلاعیه خود تصریح کرد که در ابتدا فقط سپرده های XRP را می پذیرد، اما در حال کار بر روی فعال کردن جفت های معاملاتی مرتبط با XRP در روزهای آینده است.

این صرافی همچنین از کاربران خود خواسته است تا برنامه های تلفن همراه خود را به روز کنند تا قابلیت جدید اعمال شود.

جمینی جدیدترین شرکتی است که پس از پیروزی نسبی ریپل در پرونده ای که توسط SEC علیه آن مطرح شده بود، XRP را دوباره فهرست کرد. در حکمی در ۱۴ ژوئیه، قاضی آنالیسا تورس، رئیس دادگاه دریافت که XRP در صورت فروش در بازارهای ثانویه ممکن است به عنوان یک اوراق بهادار در نظر گرفته نشود.

پس از صدور حکم، چندین صرافی رمزنگاری، از جمله Kraken، Bitstamp و Crypto.com، XRP را بازگرداندند. با این حال، در یک تغییر جدید، SEC قصد خود را برای به چالش کشیدن تصمیم قاضی تورس پس از ارسال نامه تجدید نظر در ۹ اوت نشان داده است. در جای دیگر، ریپل به عضویت گروه ویژه پرداخت های بین المللی بانک تسویه بین المللی (BIS) درآمده است.

BIS به عنوان مرکز مقامات پولی بین المللی عمل می کند. بسیاری از ناظران بر این باورند که گنجاندن ریپل در کمیته ۳۳ نفره نشان دهنده پذیرش رو به رشد این شرکت در فضای مالی اصلی از زمان پیروزی در برابر SEC است.


مقالات مرتبط:

بیشتر بدانید: با پیروزی ریپل، حجم معاملات آن از بیت‌کوین پیشی گرفت

بیشتر بدانید: تا به اینجا ریپل پرمعامله ترین آلت کوین سال ۲۰۲۳ است

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *