اول مانی

ارز دیجیتال ریپل در صرافی جدیدی لیست شد

شرکت ریپل

Linear Finance، پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) روز دوشنبه اعلام کرد که XRP، ارز دیجیتال مرتبط با شرکت بلاک چین ریپل را در پلتفرم معاملاتی خود فهرست کرده است.

در یک پست به اشتراک گذاشته شده در پلتفرم رسانه اجتماعی X، Linear Finance اعلام کرد که “نسخه مایع” ریپل اکنون برای تجارت در Linear Exchange در دسترس است.

این یک پیشرفت مثبت برای XRP است، که اخیراً در صرافی‌های بزرگی مانند Coindesk، Kraken و Bitstamp پس از یک حکم دادگاه مساعد در پرونده Ripple فهرست شده است.

Linear Exchange که در ژانویه ۲۰۲۱ راه اندازی شد، یک بازیکن نسبتاً جدید در اکوسیستم کریپتو است. این بخشی از مجموعه برنامه های کاربردی غیرمتمرکز Linear Finance (dApps) است که توسعه آن با سرمایه ۱.۸ میلیون دلاری در سال ۲۰۲۰ تقویت شد.

شرکت‌های سرمایه‌گذاری مانند NGC Ventures، Hashed، CMS Holdings، Genesis Block و Kenetic Capital پیشتاز این دور بودند و Linear را به عنوان یک رقیب قابل توجه در فضای DeFi قرار دادند.

این پروتکل ادعا می کند که اولین پروتکل دارایی دلتا وان غیرمتمرکز سازگار با زنجیره ای متقابل است که قادر به ایجاد، تجارت و مدیریت دارایی های مصنوعی است.

فهرست ریپل در Linear Exchange ممکن است به افزایش نقدینگی دارایی کمک کند و گزینه های بیشتری را در اختیار معامله گران قرار دهد.

همچنین نشان‌دهنده تداوم حرکت مثبت XRP است که پس از معرفی مجدد آن بر روی پلت‌فرم‌های بزرگ‌تر و معتبرتر انجام می‌شود.


مقالات مرتبط:

بیشتر بدانید: تعداد تراکنش های روزانه ریپل از اتریوم پیشی گرفت

بیشتر بدانید: رمزارز ریپل به زودی در صرافی جمینی لیست می شود

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *