اول مانی

افزایش حجم معاملات ریپل در ۲۴ ساعت گذشته

۲۴ ساعت گذشته شاهد معامله ۱.۰۸ میلیارد دلار ریپل بودیم که معامله گران روی حرکت بازار شرط بندی کردند. این مبلغ ۲,۲۷۸,۴۳۶,۴۳۵ بین خریداران و فروشندگان مبادله شده است.

ریپل در حال حاضر پرمعامله ترین دارایی در Bithumb، یکی از بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال کره جنوبی است. جفت ارز XRP/USDT در بایننس بیشترین حجم حجم را به خود اختصاص داد که بالغ بر ۲۰۳ میلیون دلار بود.

پس از آن جفت ارز XRP/KRW در Bithumb با قیمتی نزدیک به ۵۰ میلیون دلار عرضه شد. جفت ارز XRP/USD در Coinbase در جایگاه سوم قرار گرفت، زیرا XRP روی پلتفرم مورد توجه قرار گرفت.

XRP در ۲۴ ساعت گذشته با ۴.۸۲ درصد کاهش به ۰.۴۷۵ دلار رسیده است و برای اولین بار از ۱۳ جولای به زیر ۰.۵۰ دلار رسیده است.

در جلسه معاملاتی امروز، XRP به پایین ترین سطح ۰.۴۵۹ دلار رسید و در این فرآیند، به زیر سطح ۰.۵۱۷ دلار که مصادف با MA 200 روزانه است، سقوط کرد. پس از کاهش قابل توجه قیمت که در ۱۷ آگوست مشاهده شد، XRP آخرین بار کمتر از MA 200 روزانه معامله شد.

XRP از زمان جهش عظیم خود به ۰.۹۴ دلار در ۱۳ ژوئیه در حال کاهش بوده و در پایان آگوست ۲۶.۷۶ درصد کاهش یافته است. زیان تا این ماه ادامه داشته است و XRP تاکنون در سپتامبر ۸ درصد کاهش داشته است.

SEC یادداشت پاسخ خود را در حمایت از درخواست خود برای تأیید یک تجدیدنظر موقت در آخر هفته ارسال کرد. کمیسیون SEC از قاضی تورس درخواست کرد که برای حفظ منابع قضایی، رسیدگی را متوقف کند.


مقالات مرتبط:

بیشتر بدانید: رمزارز ریپل به زودی در صرافی جمینی لیست می شود

بیشتر بدانید: ارز دیجیتال ریپل در صرافی جدیدی لیست شد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *