اول مانی

RadioShack وارد دنیای دیفای می شود

سال‌هاست که فروشگاه لوازم الکترونیکی RadioShack، از شعار (شما سوال کنید، ما پاسخ می دهیم) استفاده می کند. به همین دلیل مردم سوالاتی را از این فروشگاه پرسیدند.

در آخرهفته، این شرکت رفتن خود را به سوی تامین مالی غیرمتمرکز(DeFi) تایید کرد، پروتکل‌های مبتنی بر بلاک چین که به افراد اجازه می دهد بدون واسطه، وجوه ارسال، دریافت، تجارت، وام و قرض گرفتن را داشته باشند.

این وب‌سایت مشارکت با Atlas USV (ذخیره جهانی ارزش)، یک پروتکل DeFi است که اجازه می دهد تا برنامه ها همراه آن ساخته شوند. هدف RadioShack DeFi ساختن یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) در چارچوب Uniswap یا Sushiswap است که به استخرهای نقدینگی دسترسی دارد. این نوع به دارندگان توکن اجازه می دهد تا به صورت مستقیم با هر توکن دیگری معامله کنند.

توکن USV مبتنی بر اتریوم اطلس به اندازه‌ای جدید است که حتی جزء بیشتر از ۱۰۰۰۰ دارایی توسط CoinGecko یا کوین مارکت کپ نیست، گرچه می توان آن را در DEX ها معامله کرد. براساس گفته RadioShack، این پروتکل “به کاربران USV اجازه می دهد تا توکن های شخص ثالث را در بازار آزاد خریداری کنند و سپس آنها را به Atlas USV منتقل کنند”.

شرکت رادیوشک در سال (۱۳۹۴) و دوباره در سال (۱۳۹۶) اعلام کرد که ورشکست شده است. از آن وقت پس از ورشکستگی، به عنوان تامین کننده قطعات برای HobbyTown ایالات متحده ،چندین مغازه دارای امتیاز را بازنگه داشته و یک فروشگاه آنلاین را حفظ کرده است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: بزرگ ترین هک در تاریخ دیفای اتفاق افتاد

بیشتر بدانید: افزایش ۱۶۰ درصدی قیمت کوانتوم و تمرکز آن بر حوزه دیفای

بیشتر بدانید: دیفای (DeFi) چیست و چگونه کار می کند؟

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *