اول مانی

عرضه نخستین مجموعه NFT بیت کوینی یوگالبز

یوگالبز، شرکت عرضه کننده NFT های مشهور بورد ایپ یات کلاب، قصد دارد حراج اولین مجموعه توکن غیرمثلی (NFT) مبتنی بر بیت کوین خود را تحت‌عنوان “TwelveFold” فردا دوشنبه ساعت ۱۴:۳۰ به وقت تهران آغاز کند.

گفتنی است عرضه NFT بر بستر بلاک چین بیت کوین (BTC) با استفاده از پروتکل اوردینالز امکانپذیر شده است.

این مجموعه شامل ۳۰۰ NFT است که ۲۸۸ مورد آن برای فروش گذاشته شده و ۱۲ مورد باقی‌مانده برای مشارکت‌کنندگان پروژه، امور خیریه و فعالیت‌های بشردوستانه نگه داشته خواهد شد.

این اولین همکاری آزمایشگاه‌های یوگالبز با NFT‌ های بیت کوین است که با مجموعه‌های پرفروش Bored Ape Yacht Club و CryptoPunks بر بازار NFT‌ های اتریوم تسلط یافتند.

NFT های بیت کوین بر روی ساتوشی ها در بلاک چین بیت کوین ثبت می شوند؛ کتیبه‌ها که به عنوان مصنوعات دیجیتالی نیز شناخته می‌شوند، زمانی ایجاد می‌شوند که یک فایل، مانند یک تصویر هنری مانند تصاویری که برای TwelveFold ایجاد شده‌اند، واحدهایی از بیت‌کوین به نام ساتوشی، کوچک‌ترین واحدهای بیت‌کوین که به‌صورت جداگانه قابل شناسایی هستند، نوشته می‌شوند (یا حک می‌شوند).

این فرآیند از طریق پروتکل تئوری ترتیبی امکان پذیر می شود، با چنین NFT هایی که به سادگی نام “ordinals” را به خود اختصاص می دهند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: یک نهنگ NFT در ۴۸ ساعت بیشتر از هزار NFT فروخته است

بیشتر بدانید: سه چهارم کاربران NFT ها را به دلیل ماهیت آن ها می خرند

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *