اول مانی

درآمد ۵۶۱ میلیون دلاری Yuga Labs از فروش زمین

استارت‌آپ Yuga Labs، پدید آورنده مجموعه Bored Ape Yacht Club (BAYC)، با ارزش ۴ میلیارد دلار، شنبه شب متاورس (Metaverse) دیگری را راه‌اندازی کرد که شبکه اصلی اتریوم را بسیار شلوغ کرده و قیمت گس اتریوم را افزایش داده بود.

در کمتر از ۲۴ ساعت، آزمایشگاه یوگا بیشتر از ۵۶۱ میلیون دلار فقط از فروش NFT متاورس The Otherside کسب کرده است؛ NFT های بازی متاورس آینده یوگا لبز توکن های بلاک چین منحصر به فردی هستند که نشان دهنده مالکیت یک دارایی دیجیتال یا فیزیکی است.

حدود NFT 55000 هرکدام به ارزش APE 305 فروخته شد، که به این معنی است که با توجه به قیمت Apecoin (تقریبا ۱۹ دلار) در زمان ضرب، هر توکن NFT حدود ۵۸۰۰ دلار قیمت داشت، درآمد تمام آزمایشگاه یوگا از این فروش بیشتر از ۳۱۸.۷ میلیون دلار بوده است.

طبق داده‌های CryptoSlam، این توکن ها تا به حال بیشتر از ۲۴۲ میلیون دلار در کل، حجم ثانویه معامله داشته است، از این رقم، بیشتر از ۱۹۰ میلیون دلار در OpenSea بوده است.

Yoga Labs
درآمد ۵۶۱ میلیون دلاری Yuga Labs از فروش زمین

با توجه به تعداد بالای NFT و تقاضای بیشتر، فروش Otherdeed که در ساعت ۹ بعد از ظهر شنبه شب به وقت شرقی شروع شد، بلافاصله موجب افزایش گس اتریوم شد، ترافیک کاوشگر بلاک Etherscan همچنین باعث گزارش هایی شد مبنی بر اینکه سایت برای بسیاری از کاربران کار نمی کرده است.

وقتی که افزایش ناگهانی تقاضا برای تراکنش های سریع، شبکه را مسدود می کند، می تواند در زنجیره های اثبات کار مثل اتریوم اتفاق بیفتد و هزینه ها را افزایش دهد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: عرضه مجموعه جدید NFT یوگالبز به نام Otherside

بیشتر بدانید: مخالفت ناظران با فروش NFT های کازینوی متاورس

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *